St. Mark's Church (Crkva sv. Marka)
Zagrebačka razglednica

Mjesto koje morate posjetiti ako ste u Zagrebu - što zbog njegove ljepote to i zbog mistike i mira... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. decembar 2019.
Goran N
Velika Gorica, Hrvatska
Prekrasno mjesto u Zagrebu

Komentar je napisan: 11. avgust 2019.
Hrvoje2303
Budimpešta, Mađarska
Pročitajte sve komentare (2.566)

2.566 rezultata
1.258
1.060
1.258
1.060
Komentar je napisan: 11. avgust 2019.

Roden u Zagrebu a nedavno prvi put podsjetio crkvu sv Marka. Iznutra je jos ljepsa nego izvana. Prekrasne skulpture i slike. Orgulje nevjerojatne. Iako je bila misa, bilo je vise nego dovoljno mjesta za sjesti. Zena, trogodisnji sin i ja smo uzivali. Uljepsalo nam je vecer. Dozivljaj.

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Hvala korisniku Hrvoje2303
Komentar je napisan: 7. april 2019. sa mobilne aplikacije

Jedan od najprepoznatljivih simbola Grada Zagreba. Obavezno mjesto za posjetiti bilo da se radi o domacim ili stranim turistima.

Datum aktivnosti: april 2019.
Hvala korisniku primo2019
Komentar je napisan: 18. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Crkva je zatvorena.
Blizu hrvatkog sabora.
Zanimjivo koviste.
Pozicionirana na gornjem gradu.
Ljepo za vidjet

Datum aktivnosti: decembar 2017.
Hvala korisniku Moira Č
Komentar je napisan: 17. decembar 2017.

Lijepa crkva pokraj hrvatskog Sabora. Crkva ima lijep izgled izvana, lijepo ju je fotografirati. Ima svoju povijest. Unutra se vidi da je stara povijesna crkva.

Datum aktivnosti: mart 2017.
Hvala korisniku IvanPutnikRi
Komentar je napisan: 4. septembar 2017.

Predivna crkva s lijepom krovom. Dekoracija na krovu je fantastična. Nažalost nisam bio unutri, ali i tako se sviđa meni ova crkva

Datum aktivnosti: septembar 2017.
Hvala korisniku Szajci