“Konobari su katastrofa nekulturni”
Komentar o hotelu Oranž

Oranž
Rangiran na 12. mestu od 43 desert u Zagrebu
Kuhinje: centralnoevropska, međunarodna, Kafe
Opcije za ručavanje: doručak
Opcije za ručavanje: doručak
Komentar je napisan: 19. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Konobari su katastrofa nekulturni i neljubazni !Trebali bi nauciti osnovni odnos prema gostu da mu se treba obracati sa “VI”

Hvala korisniku Marin1234Radulic

Komentar je napisan: 17. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Primjetili smo da ne dobiju svi gosti kekse uz kavu, nego samo obi koji su izgleda konobarima simpatični. To nije ok. Inače je kava odlična i često dolazimo.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Kruno71
Komentar je napisan: 8. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana i osoblje restorana. Super kuhar - Martin. Toplo preporucam. Odlična janjaca koljenica i sporokuhana juneća obrazina, vrlo neobično za ovakvo mjesto ali odličan izbor

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Raidfoa1
Komentar je napisan: 19. jul 2018.

zanimljivo mesto sa zanimljivom lokacijom. ne[to novo i sve\e, odli;na lokacija, ljubazno osoblje. Preporucujem

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Јелена П
Komentar je napisan: 8. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Gospodin koji nas je dvorio bio je pristojan ali nakon donesenog jela nijednom nije pitao jel sve ok. Naime narucio sam najskuplje vino i burger ,mislim da bonton nalaze bar jednom za stol. Burger na oko dobar i to je sve. Prepapreno,preprzeno i preslano meso koje se raspadalo jer nije bilo kompaktno. Pecivo koma !!! Gospodin kuhar koji je izlazio na vrata ocito nije dovoljno OTOPIO PECIVO jer je na djelovima bilo tvrdo kao kamen od vjerojatno previse podgrijavanja u mikrovalnoj. Krumpirici uzasno masni .
Mozda sam ja naletio ,svakako nije za preporuku kako se pise.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku 284mirkob

Putnici koji su gledali informacije o mestu Oranž gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Oranž – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!