“odlično”
Komentar o hotelu Duksa Pizza

Duksa Pizza
Rangiran na 17. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: Pica
Pogodno za: porodice sa decom
Opcije za ručavanje: letnja bašta
Komentar je napisan: 16. novembar 2020.

jako fine pizze i kruhčići. Svi sastojci svježi i kvalitetni. Moderno mjesto, ugodan ambijent. Osoblje ljubazno i profesionalno

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku ivaklar3

Komentar je napisan: 13. septembar 2020.

Jedna od najboljih pizza koje sam jeo u zadnje vrijeme. Tijesto taman kakvo volim, nije dva prsta debelo, a opet nije niti debljine wc papira. Ukusan i bogat nadjev, osoblje ugodno i uslužno. Sigurno dolazimo opet!

1  Hvala korisniku 0209valerijp
Komentar je napisan: 20. avgust 2020.

super pizza, neobični nazivi, divna povijest, odličan ambijent, sulužni djelatnici, nenametljivi, sve za pohvalu

Hvala korisniku PatiMat70
Komentar je napisan: 5. jun 2020.

Ljudi hvala vam za najbolju pizzu u Zagrebu.Svaki put se rado vratimo kod vas,biloda smo saprijateljima ili obitelji.Vasa pizza je nesto savrseno,hvala sto postojite

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku matkop881
Komentar je napisan: 17. maj 2020.

Svaka preporuka za pizzu "Ko se ljuti".

Idealno krhka kora, a sredine pizze sočna i ukusna! Čista petica!!

Naručili smo dostavu ovaj put, ali smo inače česti gosti nakon šetnje Maksimirom..

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku zeljko234

Putnici koji su gledali informacije o mestu Duksa Pizza gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska
Zagreb, Centralna Hrvatska

Duksa Pizza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!