“Dobar izbor za poslovnu večeru”
Komentar o hotelu OXBO Urban Bar & Grill

Rangiran na 69. mestu od 956 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: američka, roštilj, hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, večera, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, večera, rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Restoran u sklopu hotela "Double tree". Nema previše mjesta i sam interijer nije nešto impresivan, no ukusno uklopljen u raspoloživi prostor.No, osoblje je nadasve u službi gosta - strpljivo i nasmješeno. Izbor hrane je donekle ograničen, ali sve što se nudi je ugodno za sva osjetila. Cijene su pristojne - nisu niske, ali omjer kvalitete i cijene je uravnotežen. Sve skupa, dobar balans između ponude i očekivanja: dobar izbor za mirnu večeru u manjem društvu.

Hvala korisniku Goran N

Komentar je napisan: 12. decembar 2017.

Definitovno restoran koji je izgubio sve kredite koje je imao iz prošlosti iz više razloga.
Na početku su se vodili odličnom ponudom rezova mesa, prezentacijom tanjura te impresivnom vinskom listom.
Pri samom ulazu u restoran primijetili smo da sam jedini gosti a bilo je vrijeme večere ali nismo previše obraćali pažnju na taj detalj budući smo restoran posjećivali više puta ali baš eto u 2017 nismo nijednom.
Za predjelo smo naručili Caprese salatu i dva carpacia što je za nas trojicu trebalo biti dovoljno ali smo se na kraju pogledavali u nevjerici budući je na tanjuru bilo izbrojano točno 6 feta carpacia ( dvije porcije ) što je stvarno previše za cijenu od 125,00 Kn po tanjuru.
Za glavno jelo smo naručili porciju bifteka 300 grama te dva tanjura domaćih raviola punjenih mesom bikova repa i foie gras.
Biftek je bio korektno pečen ali ni približno okusno Angusu koji je na cjeniku.
Ravioli su ostali nepojedeni iz razloga što je tijesto bilo prebrašnasto a nadjev neprepoznatljivog okusa te su tanjuri vraćeni.
Vinska lista je skromna a vina na njoj preskupa. Maslinovo ulje posluženo uz couvert je prezenitrano kao extradjevičansko Istarsko ulje ali po boji i okusu nije bilo ni izdaleka.
Imati samo jednu vrstu maslinovog ulja za restoran takvog cjenovnog ranga je ispod svake kritike.
Definitivno restoran kojeg do daljnjeg treba zaobilaziti dok se i ako kvaliteta ne vrati na početke.

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku Ivica A
Komentar je napisan: 18. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 1. jul 2019.

Komentar je napisan: 24. april 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: februar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu OXBO Urban Bar & Grill gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

OXBO Urban Bar & Grill – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!