“Jedno od najboljih u blizini centra grada”
Komentar o hotelu Apetit City Restaurant & Bar

Apetit City Restaurant & Bar
Rangiran na 87. mestu od 957 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: evropska, mediteranska, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Hrana je uvijek izvanredna svaki put kad posjetim ovaj restoran. Naručio sam svoje omiljene govedine tartar i teleću jetru venecijanskog stila. Upario sam ga s lijepim crnim vinom, ne znam koje, jer nisam naručivao.

Restoran je bio zauzet, kao i obično. Osoblje je uvijek vrlo korisno, ali s užurbanim restoranom ponekad je usluga malo spora. U svakom slučaju, ovaj mi je Zagreg definitivno najdraži.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku br0ze

Komentar je napisan: 12. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Moj drugi posjet ovom restoranu i ponovno sam odusevljen. Uzivali smo u dnevnom meni-u koji nije skup-100kn u tri slijeda. Jedino sto me smeta je to da nas jedan konobar primi i donese predjelo a drugi nastavi dalje. Meni kao konobaru to nije lijepo. Sve u svemu super!

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku ANTONIO K
Komentar je napisan: 18. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Ugodna atmosfera,vrlo ljubazno osoblje,ambient za svaku pohvalu,hrana vrlo ukusna,obilne porcije,maštoviti deserti i pristupačne cijene.
Za preporuku bilo za poslovni ili obiteljski posjet.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Glorija R
Komentar je napisan: 30. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran koji se nalazi u samom centru grada je izvrstan izbor ako zelite jesti nesto jako fino i ukusno. Mozda malo preskup ali isplati.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku ANTONIO K
Komentar je napisan: 8. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Fantastično mjesto skriveno u centru grada! To je definitivno bio ručak za pamćenje, popraćen vrhunskim Kunjas pošipom! I desert doista kao šećer na kraju! Slika govori tisuću riječi! Dobra usluga i ljubazno osoblje! Svaka pohvala! Vratiti ćemo se!

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Ma R

Putnici koji su gledali informacije o mestu Apetit City Restaurant & Bar gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Apetit City Restaurant & Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!