“...”
Komentar o hotelu History Village

History Village
Rangiran na 24. mestu od 64 kafa i čaj u Zagrebu
Kuhinje: hrvatska, bar, vinski bar, ulični štandovi sa hranom
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Naručio sam burger s krumpirićima...
Ne začinjeno, nema ni mrvice soli
Niti meso nije bilo začinjeno, pecivo za burger je hladno bilo, krumpirići takodjer...
Sir se nije istopio
"konobar" je uzeo sol i papar sa stola pored nas tako da je i taj stol kasnije ostao bez začina...
Jako, loše odrađeno

Hvala korisniku 575bartol_

Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Ambijent same ulice u bilo koje godisnje doba je čaroban,mi smo sjeli u History i proveli smo se jako lijepo.Konobari i hrana je bila na visokom nivou.

1  Hvala korisniku Dario S
Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Često dođem sa društvom u History, svaki puta je poseban osjećaj kada smo tamo. Konobari su jako ljubazni i cijene su vrlo korektne!

Hvala korisniku Mario J
Komentar je napisan: 7. novembar 2019.

Uzivali smo u pogledu na Tkalcu,jeli smo jako finu hranu, konobari su bili jako susretljivi I sigurno se vracamo ponovo kada dodemo u centar grada!

1  Hvala korisniku Vito Š
Komentar je napisan: 3. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prekrasan ambijent s vrlo ljubaznim i uslužnim osobljem. Također ukusna hrana, a posebno burgeri i palačinke koje su jedine od najboljih u gradu. Sve u svemu jedva čekam da ponovno dođem.

1  Hvala korisniku AnaNovosel

Putnici koji su gledali informacije o mestu History Village gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

History Village – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!