“Najbolji chess u gradu”

Kuhinje: američka, brza hrana
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Najbolji chess u gradu. Ostalo je isto sve fino. Sastojci uvijek svježi. Fora uređeno. Definitivno treba posjetiti.

Hvala korisniku S5938BFmarinad

Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana je ukusna iako je to fastfood, ali imaju jako dobre pizze. Jednom sam jela peceguz, kao Slavonka, trazila sam ljuto, nije nesto ljut i meso kao da je puno soje, nekako mi nije odgovaralo. Sto se tice pizze, fantasticna je s nekoliko vrsta sira, tortilje su im takodjer fine. I jedno otrkivljenje, njihov (valjda) domaci ljuti umak, fantazija. Bravo.

Hvala korisniku Elvira1002
Komentar je napisan: 28. septembar 2019.

Komentar je napisan: 15. septembar 2019.

Datum posete: oktobar 2018.
Komentar je napisan: 25. avgust 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mekper's gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Mekper's – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!