“Idila :)) !!”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, večera
Opcije za ručavanje: doručak, večera
Komentar je napisan: 24. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Nakon hodanja po uzarenim ulicama Zagreba prijatelj i ja smo odlucili otici i probati strukle.Posto nije bilo mjesta na skalinskoj veoma simpatična i topla konobarica nas je uputila na "dvoranu"terasu.Frend je jeo slane zapečene sa borovnicama a ja slane zapečene i uzivali smo u svakoj sekundi.(odlicne strukle,odlican prostor,odlicna posluga,odlican izbor muzike)
Preporucujem svima!!!

Hvala korisniku Climber727798

Komentar je napisan: 13. avgust 2017.

Veoma ukusno i drugačije. Osoblje je veoma kulturno i uslužno. Cene su veoma pristupačne. Ambijent je sladak i veoma prijatan.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku DanicaP109
Komentar je napisan: 25. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Nesto drukcije, neobicno, svakako za preporuciti. U danasnje vrijeme rijetka su mjesta gdje posluzuju samo domace hrvatske proizvode. Tarasa u dvoristu unutar zgrada je super. Hrana odlicana...

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku t0mislavf
Komentar je napisan: 14. april 2017. sa mobilne aplikacije

Daleko od pravih domaćih štrukli i tradicionalne hrvatske kuhinje. Nestručno osoblje, cijenje su previsoke s obzirom na dobivenu porciju. U cijeloj priči je šarmantna jedino terasa.

Datum posete: april 2017.
1  Hvala korisniku Graciela P
Komentar je napisan: 11. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Strukle odlicne, kupujmo hrvatsko! Osoblje ljubazno i profesionalno.Ugodan ambijent i prekrasan vrt.

Datum posete: novembar 2016.
1  Hvala korisniku Andrezizak

Putnici koji su gledali informacije o mestu La Struk gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Zagreb, Centralna Hrvatska

La Struk – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!