Pohvala

Odlično iskustvo! Topla preporuka svima. Super ekipa, velike pohvale Martini, pilotu i... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
rozankovicmateja
SLOBODAN PAD ( 40 SEKUNDI NAJNEVJEROJATNIJEG OSJEĆAJA NA SVIJETU)

SLOBODAN PAD ( 40 SEKUNDI NAJNEVJEROJATNIJEG OSJEĆAJA NA SVIJETU) Najbolje iskustvo u ovih 27... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
74jelenag

151 rezultat
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Sve odlicno i zabavno.
Ekipa profesionalna, nema prostora za strah.
Pri letu super panoramski let iznad zg.
Preporucujem svima

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku ivanradicma
SkydivingTandemGroup, Owner objekta Skydiving Tandem Group, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala a recenziju i preporuci. Drago nam je da ste uživali u svojoj padobranskoj avanturi. Želimo vam još puno avantura, pozdravi od SKYDIVING TANDEM GROUP.

Komentar je napisan: 2. jul 2020.

Prvi skok u životu i nadam se ne zadnji :) odlično iskustvo i super ekipa iz skydiving tandem groupa :)

Hvala korisniku tmikelec
SkydivingTandemGroup, Owner objekta Skydiving Tandem Group, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. jul 2020.

Hvala za recenziju. Srago nam je da ste uživali u svom padobranskom iskustvu. Pozdravi od skydiving tandem group

Komentar je napisan: 16. jun 2020.

Spektakularno iskustvo. Iskusni instruktori su nas opustili točno koliko treba. Ugodan panoramski let iznad Zagreba i Sljemena za zagrijavanje, a zatim adrenalinska euforija slobodnog pada s 3000 metara začinjena samostalnim upravljanjem padobranom na kraju. Dolazim opet!

Hvala korisniku FarAway32108611079
SkydivingTandemGroup, Owner objekta Skydiving Tandem Group, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. jun 2020.

Hvala na recenziju, drago nam je da ste uživali u padobranskoj avanturi.Pozdravi od skydiving tandem group.

Komentar je napisan: 15. jun 2020.

Organizacija, od pripreme za skok, leta avionom i sam skok,bili su odlični. Sam skok je nezaboravan doživljaj.

Hvala korisniku gorankulisic
SkydivingTandemGroup, Owner objekta Skydiving Tandem Group, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. jun 2020.

Hvala za recenziju. Drago nam je da ste uživali u vašem padobranskom iskustvu. Pozdravi od skydiving tandem group.

Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Odlična, smirena i pozitivna ekipa! Predivno i nestvarno iskustvo. Za svaku preporuku, iznad očekivanja. Hvala!

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku josipak123
SkydivingTandemGroup, Owner objekta Skydiving Tandem Group, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. septembar 2019.

Hvala na recenziji. Drago nam je da ste uživali, želimo vam još puno avantura. Pozdravi od skydiving tandem group.