“:D”

Kuhinje: Kafe, vinski bar
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, letnja bašta
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, letnja bašta
Komentar je napisan: 17. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sat vrimena za razmisljanje jer se ne mogu odlucit sta napisat, s obzirom da me najbolja frendica dovela nismo pogrjesile
Sam izgled i okus su na nivou.
Kad dodjem opet znate di cete me nac :D

Hvala korisniku 23melisa_

Komentar je napisan: 28. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Fantastičan restoran sa lepom uličnom baštom. Mishellin preporuka 2019. Zanimljiva kuhinja i jela koja iznenadjuju. Štrudla od šljiva su bile kuvane šljive, sladoled od šljiva, vanilla i šljiva krem i čips kao kore. Preukusno i prelepo.
Prijatelji su jeli čokoladu sa voćem i panna cotta. Isto zanimljivo servirano i napravljeno. Svaka preporuka

Hvala korisniku MilosD229
Komentar je napisan: 29. avgust 2019.

Wow! Atmosfera, osoblje,usluga,čistoća,a nadasve hrana zaslužuju same pohvale. Predivno iskustvo koje valja ponoviti.

Hvala korisniku ZagrebNikica
Komentar je napisan: 20. jul 2019.

Najbolja hrana u gradu osoblje preljubazno hrana i ugođaj predivan svakom bi preporucila pod zidom bistro

Hvala korisniku Lucija H
Komentar je napisan: 30. maj 2019.

Dok smo hodali po gornjem gradu, slučajno smo naletili na ovo predivno mjesto. Na terasi s najljepšim pogledom ikad popili smo piće. Atmosfera je toliko opuštajuća, lagana glazba, ma nešto savršeno!! Popili smo samo piće, usluga je bila odlična, a vjerujem da smo probali nešto i od hrane da bi bilo jednako dobro. Kako god, definitvno preporučam ovo mjesto!

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku anteakomljenovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pod Zidom Bistro gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska
Zagreb, Centralna Hrvatska

Pod Zidom Bistro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!