“Savrseno!”

Kuhinje: Kafe, vinski bar
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, letnja bašta
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, letnja bašta
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Malo kasnim sa komentarom.. Bilo nas je 8 prijatelja.. Vecera je bila savrsena od predjela do deserta. Naravno gospon Brko je sve dočarao sa svojim rakijama. Ako ste u Vodicama onda to nesmijete propustit. ❤

Hvala korisniku husejnd

Komentar je napisan: 24. septembar 2020.

volim restorane sa kratkim menijem, ali ovaj pod zidom je definitivno prekratak, na meniju je bilo 10-ak jela od čega čak 2-3 nisu imali. cijene su bar 20% previsoke za ono što smo dobili, a porcije su skromne. tartar biftek je nekakva "pomaknuta" verzija klasičnog tartar bifteka, ali ako netko nešto pomiče onda bi trebalo pomaknuti na bolje, a ne na bezličnije. generalno, hrana je bila dobra, ali ništa spektakulrano. usluga je bila brza, konobar profesionalan. sve skupa ok, ali ne vjerujem da ću se brzo vratiti ili nekome preporučiti.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku katalonka
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Bistro Pod Zidom je zaista posebna zvjezda na hrvatskoj kulinarskoj sceni. Odlicna klopa, super osoblje, opustena atmosfera uz vrhunsku gastronomiju casual-fine dinning done right!

Hvala korisniku MartaRov
Komentar je napisan: 14. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Tatarski biftek u minijaturnoj zdjelici sa minijaturnim jajetom na vrhu. Goveđi obrazi bljutavi, smeđi pire potpuno neslan. Svemu skupa brutalno falilo soli.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku maja r
Komentar je napisan: 17. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sat vrimena za razmisljanje jer se ne mogu odlucit sta napisat, s obzirom da me najbolja frendica dovela nismo pogrjesile
Sam izgled i okus su na nivou.
Kad dodjem opet znate di cete me nac :D

Hvala korisniku 23melisa_

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pod Zidom Bistro gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska
Zagreb, Centralna Hrvatska

Pod Zidom Bistro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!