“Sreću čini osmijeh”

Submarine Burger Frankopanska
Rangiran na 31. mestu od 957 Restorani u Zagrebu
Opcije za ručavanje: doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Prvo ću komentirati osoblje.. Na +40 dečko s maskom dolazi me poslužiti , a osmijeh se vidi i ispod maske, dobro da ju je imao pa se osmijeh zadržao samo s prednje strane glave, predobro za gledati!! Zatim upotrebljava svoju moć "čitanja" želja i misli gosta i na moj upit o burgeru umotanom u salatu, savjetuje cijeli meni, od pića do sastojaka u burgeru, baš sve po mom ukusu i želji. Ne trebam posebno napomenuti da sam se doslovno naježila kad sam prvi zalogaj stavila u usta. Pohvala za sve u kompletu!!‍♂️

Hvala korisniku Y9621HIivanap

Komentar je napisan: 13. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Mislio sam da su preboljeli dječje bolesti koje su se događale u prošlosti kao npr mladi i neiskusni konobari i nekonzistentnost burgera.
Idila i izvrsni burgeri su prošlost. Burger je osiromašen promjenom normativa ( rečeno mi je odlukom uprave). I tako ne prejeftini burger čija izvrsnost je bila razlog za posjetom još jednom pretvorila se u prosječnost. Da li vrijedi dolaziti ponovno netka svatko odluči za sebe.
Burgeri su i dalje fini da se razumijemo ali ovaj put je možda odnos cijena - proizvod otišao na stranu “ razmisliti ću da li toliko vrijedi.
Ako je istina da je uprava tako odlučila to tumačim da su postali ili preveliki ili prepohlepni.
Žao mi je jer onakvi burgeri kakvi su bili mogli su se ocjenjivati sa najbolji u gradu a sada...
vrijeme će pokazati ispravnost odluke uprave.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Ivo K
SubmarineBurger, Public Relations Manager objekta Submarine Burger Frankopanska, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. decembar 2018.

Bok Ivo,

Hvala na komentaru, drago nam je da su vam burgeri i dalje ukusni. Normativi postoje upravo kako bi se osigurala konzistentnost u svim restoranima, a nikako da bi se smanjivala količina sastojaka... Ipak je cilj da u svakom restoranu burger bude isti ;)

S druge stane, cijena je formirana, izmedju ostalog, na temelju cijena namirnica za koje nam je jako važno da budu što kvalitetnije i domaće.

Hvala na komentaru i pozdrav od cijelog tima.

Komentar je napisan: 25. april 2018. sa mobilne aplikacije

Definitivno najdraze mjesto za pojesti u gradu. Uvijek kvalitetna i vrlo ukusna i bogata hrana, nakon koje ne osjecate tezinu u zelucu. Uvijek ljubazno osoblje i najbitnije- kids friendly mjesto. Preporuke!

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku dora_suga
SubmarineBurger, Public Relations Manager objekta Submarine Burger Frankopanska, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. maj 2018.

Bok Dora,

hvala na super komentaru, samo nas potiče da budemo još bolji :)

Vidimo se opet.

Pozdrav od cijele ekipe!

Ivona

Komentar je napisan: 19. mart 2018.

Burgeri su odlični, osjete se svi sastojci no malo pre skupo za moj pojam. Ali sve pohvale. Obavezno probajte krumpiriće s tartufima.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku igudelj
SubmarineBurger, Public Relations Manager objekta Submarine Burger Frankopanska, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. mart 2018.

Hvala na komentaru ;)

Slažemo se za krumpiriće s tartufima :)

Pozdrav od Submarine tima.
Ivona

Komentar je napisan: 2. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Nebalja. Unazad godinu dana sve se promjenilo. Od kad su poceli ici na komercijalizaciju i vise prostora sve su zeznuli. Hamburgeri nisu vise fini ko prije ukinuli su neke dodatke sa tim i krumpirice, a sa tim i neke hamburgere. Nemojte ici jest tamo em su preskupi za kvalitetu koju nude em im vise kupac nije bitan neg otvorit novi lokal. A inace su bili najbolji u Zagrebu, a sada su 0.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku mat_vid92
SubmarineBurger, Public Relations Manager objekta Submarine Burger Frankopanska, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. septembar 2017.

Pozdrav, žao nam je što smatrate kako otvaranje novih restorana utječe na našu kvalitetu jer svakodnevno radimo na tome da postanemo što bolji. Cijene su formirane, između ostalog, na temelju lokalnih dobavljača, jer kako možda već znate, kvaliteta i lokalna nabava su nam primarni.

Hvala vam na komentaru i pozdrav od Submarine tima :)

Putnici koji su gledali informacije o mestu Submarine Burger Frankopanska gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska
Zagreb, Centralna Hrvatska

Submarine Burger Frankopanska – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!