Lopovčići

Sve pohvale na samoj ideji,vrhunski postavljene zagonetke,jako ljubazno osoblje,sve u svemu izvrsna... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.
infoP5959KR
Bijeg iz zatvor

Bilo je predobro. Umrli smo od smijeha i također smo uspijeli pobječi sa preostale dvije min na... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 15. mart 2020.
gjurogjuranovic
Zagreb County, Hrvatska
Pročitajte sve komentare (1.065)

1.065 rezultata
1.035
1.035
Komentar je napisan: 12. decembar 2016.

Pravi krim tim uživo :D
Super organizirano, zadaci dovoljno teški. ...Je da smo se poslije lupali po čelu. ..kak to nismo vidjeli Stvarno sve pohvale..
Vidimo se opet!

Datum aktivnosti: decembar 2016.
Hvala korisniku aleksandra_volf
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. decembar 2016.

Draga aleksandra_volf,

hvala što ste napisali osvrt, pozitivni komentari igrača su nam poticaj za stvaranje inovativnih i zanimljivih izazova :)
Drago nam je da ste se zabavili spašavajući svijet i nadamo se da ćete se uskoro iskušati i u drugim igrama.
Veselimo se idućem susretu!

Pozdrav od Vašeg Fox in a box tima

Komentar je napisan: 5. decembar 2016.

Ja i dečko smo prvi put bili. Igrali smo zomby lab. Bilo nam je odlično. Prvom prilikom dolazimo ponovno.

Datum aktivnosti: decembar 2016.
Hvala korisniku darijav2
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. decembar 2016.

Draga darijav2,

hvala što ste napisali osvrt, puno nam znače ovako lijepi komentari :)
Iznimno nam je drago da ste dečko i Vi uživali u svom prvom roomescape iskustvu upravo kod nas i veselimo se ponovnom susretu u drugim sobama!

Pozdrav od vašeg Fox in a box tima

Komentar je napisan: 13. novembar 2016.

Odlična priča, odlična ekipa ali nažalost premalo vremena za spas svijeta. Za prvi put čista petica.

Datum aktivnosti: septembar 2016.
Hvala korisniku fhajduk04
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. novembar 2016.

Dragi fhajduk04,

hvala Vam što ste odabrali Fox in a box i okušali se u spašavanju svijeta i hvala Vam na odličnoj ocjeni.
Bitno je da ste uživali u igri i zabavili se sa svojom ekipom.
Nadamo se da se vidimo uskoro :)

Srdačan pozdrav od ekipe iz Roomescape-a!

Komentar je napisan: 28. avgust 2016.

Stvarno je super bilo. Jako je napeto i cijelo vrijeme se ima što gledati i pretraživati. Veoma kreativna i inovativna ideja..

Datum aktivnosti: avgust 2016.
Hvala korisniku m_rastic92
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. oktobar 2016.

Dragi m_rastic92,

zadovoljstvo nam je čuti ovakvo mišljenje i puno Vam hvala na tome :)
Hvala Vam što ste odvojili vrijeme i napisali ovaj osvrt, to nam puno znači.
Drago nam je da smo ispunili očekivanja i radujemo se ponovnom susretu!
Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 15. avgust 2016.

Odlicna zabava za ekipu, preporucam svakako. Dobro provedenih sat vremena , obavezno posijetiti !!!!!

Datum aktivnosti: avgust 2016.
Hvala korisniku Igor T