Lopovčići

Sve pohvale na samoj ideji,vrhunski postavljene zagonetke,jako ljubazno osoblje,sve u svemu izvrsna... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.
infoP5959KR
Bijeg iz zatvor

Bilo je predobro. Umrli smo od smijeha i također smo uspijeli pobječi sa preostale dvije min na... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 15. mart 2020.
gjurogjuranovic
Zagreb County, Hrvatska
Pročitajte sve komentare (1.065)

1.065 rezultata
1.035
1.035
Komentar je napisan: 27. februar 2017.

Prefora i super napravljena scenografija i cjelokupni dozivljaj:)) Svakako se mislim vratiti i probati drugu igru!

Datum aktivnosti: februar 2017.
Hvala korisniku 1987anna
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. mart 2017.

Draga Ria L,

drago nam je čuti da ste se zabavili i da ste se uživjeli u scenarij :)
Hvala Vam na osvrtu, to nam puno znači!
Nadamo se da se vidimo opet!

Pozdrav od Fox in a box tima

Komentar je napisan: 31. januar 2017.

Super zanimljiv zadatak (zombie lab), srdačni voditelji, odličan način dobro se zabaviti i družiti. Lokacija je u centru grada, vikendom može biti problema sa parkiranje, pa preporučam koristiti obližnju garažu u Branimir centru. Mi svakako dolazimo opet, u neke nove pustolovine.

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku Govind P
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. februar 2017.

Dragi GovindZg,

hvala Vam na osvrtu, uvijek nas svaki novi osvrt razveseli a ponajviše kada znamo da ste se zabavili i doživjeli novu pustolovinu.
Hvala Vam što ste nas ocijenili s najvišom ocjenom i veselimo se ponovnom susretu :)

Srdačan pozdrav od Fox in a box ekipe!

Komentar je napisan: 26. januar 2017.

Bilo je zabavno i napeto.. Tocno ono sto smo trazili. Preporucam svakoj skupini ljudi koji zele nesto novo. Vracamo se tamo osvojit i druge sobe.

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku 0311sasa
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. januar 2017.

Dragi Saša Č,

Hvala Vam na osvrtu i na lijepim riječima :)
Drago nam je da ste se zabavili i da vam je bilo toliko dobro da se želite vratiti.
Nadamo se ponovnom susretu :)

Pozdrav od ekipe iz Fox-a

Komentar je napisan: 12. decembar 2016.

Pravi krim tim uživo :D
Super organizirano, zadaci dovoljno teški. ...Je da smo se poslije lupali po čelu. ..kak to nismo vidjeli Stvarno sve pohvale..
Vidimo se opet!

Datum aktivnosti: decembar 2016.
Hvala korisniku aleksandra_volf
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. decembar 2016.

Draga aleksandra_volf,

hvala što ste napisali osvrt, pozitivni komentari igrača su nam poticaj za stvaranje inovativnih i zanimljivih izazova :)
Drago nam je da ste se zabavili spašavajući svijet i nadamo se da ćete se uskoro iskušati i u drugim igrama.
Veselimo se idućem susretu!

Pozdrav od Vašeg Fox in a box tima

Komentar je napisan: 5. decembar 2016.

Ja i dečko smo prvi put bili. Igrali smo zomby lab. Bilo nam je odlično. Prvom prilikom dolazimo ponovno.

Datum aktivnosti: decembar 2016.
Hvala korisniku darijav2
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. decembar 2016.

Draga darijav2,

hvala što ste napisali osvrt, puno nam znače ovako lijepi komentari :)
Iznimno nam je drago da ste dečko i Vi uživali u svom prvom roomescape iskustvu upravo kod nas i veselimo se ponovnom susretu u drugim sobama!

Pozdrav od vašeg Fox in a box tima