Lopovčići

Sve pohvale na samoj ideji,vrhunski postavljene zagonetke,jako ljubazno osoblje,sve u svemu izvrsna... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.
infoP5959KR
Bijeg iz zatvor

Bilo je predobro. Umrli smo od smijeha i također smo uspijeli pobječi sa preostale dvije min na... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 15. mart 2020.
gjurogjuranovic
Zagreb County, Hrvatska
Pročitajte sve komentare (1.065)

1.065 rezultata
1.035
1.035
Komentar je napisan: 8. april 2017.

Nezaboravno iskustvo,igra prezanimljiva,osoblje ful simpaticno. Vracamo se vec slijedeci tjedan! :) :)

Datum aktivnosti: april 2017.
Hvala korisniku dekidejana
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. april 2017.

Draga Dejana K,

hvala Vam na osvrtu i na lijepim riječima, to nam puno znači.
Drago nam je da ste uživali u našoj igri jer se uvijek trudimo pružiti našim igračima drugačije i nezaboravno iskustvo.
Veselimo se idućem susretu! :)

Pozdrav od Fox in a box tima

Komentar je napisan: 19. mart 2017.

Izvukli se iz bunkera i deaktivirali bombu?? - NE! Opljackali banku i ukrali dijamante?? - NE! Izumili lijek za virus zombija?? - NE!! Vrhunski se zabavili, nasmijali, druzili?? - DAAAAAAAAA i OPET CEMO!!! Ekipa Foxa je vrh, teme su mrak, odlicna ideja za provesti korsino vrijeme s ekipom i mi smo to ucinili sva tri puta! Team Fox in the box, pripremajte nove price jer smo postali ovisnici! Hvala puno, vidimo se opet!!

Datum aktivnosti: mart 2017.
Hvala korisniku maja_milanovic
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. mart 2017.

Draga maja_milanovic,

hvala vam što ste bili naši vjerni igrači. Nama je bilo zadovoljstvo imati ekipu poput vas i posebno nam je drago kada znamo da ste se dobro zabavili, družili sa svojim prijateljima i kada taj doživljaj postane jedna divna uspomena. Zbog ekipa poput vas volimo svoj posao i hvala vam na tome :)
Bilo bi lijepo vidjeti vas opet!

Pozdrav od ekipe iz FIAB-a

Komentar je napisan: 27. februar 2017.

Prefora i super napravljena scenografija i cjelokupni dozivljaj:)) Svakako se mislim vratiti i probati drugu igru!

Datum aktivnosti: februar 2017.
Hvala korisniku 1987anna
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. mart 2017.

Draga Ria L,

drago nam je čuti da ste se zabavili i da ste se uživjeli u scenarij :)
Hvala Vam na osvrtu, to nam puno znači!
Nadamo se da se vidimo opet!

Pozdrav od Fox in a box tima

Komentar je napisan: 31. januar 2017.

Super zanimljiv zadatak (zombie lab), srdačni voditelji, odličan način dobro se zabaviti i družiti. Lokacija je u centru grada, vikendom može biti problema sa parkiranje, pa preporučam koristiti obližnju garažu u Branimir centru. Mi svakako dolazimo opet, u neke nove pustolovine.

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku Govind P
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. februar 2017.

Dragi GovindZg,

hvala Vam na osvrtu, uvijek nas svaki novi osvrt razveseli a ponajviše kada znamo da ste se zabavili i doživjeli novu pustolovinu.
Hvala Vam što ste nas ocijenili s najvišom ocjenom i veselimo se ponovnom susretu :)

Srdačan pozdrav od Fox in a box ekipe!

Komentar je napisan: 26. januar 2017.

Bilo je zabavno i napeto.. Tocno ono sto smo trazili. Preporucam svakoj skupini ljudi koji zele nesto novo. Vracamo se tamo osvojit i druge sobe.

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku 0311sasa
ReNatasaM, Owner objekta Escape room Fox in a box, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. januar 2017.

Dragi Saša Č,

Hvala Vam na osvrtu i na lijepim riječima :)
Drago nam je da ste se zabavili i da vam je bilo toliko dobro da se želite vratiti.
Nadamo se ponovnom susretu :)

Pozdrav od ekipe iz Fox-a