Bijeg iz zatvor

Bilo je predobro. Umrli smo od smijeha i također smo uspijeli pobječi sa preostale dvije min na... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 15. mart 2020.
gjurogjuranovic
Zagreb County, Hrvatska
Odlično!!

Svaka preporuka ko želite provesti nezaboravno vrijeme zajedno. Svakako ćemo probati i ostale sobe... pročitajte više

Komentar je napisan: 7. januar 2020.
miso2207
Pročitajte sve komentare (1.051)

1.051 rezultat
1.020
1.020
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Sve pohvale Escape Roomu na odličnoj usluzi,bilo nam je prezabavno pljačkati banku kao što se i može vidjeti na sliciSvidio nam se i Mini Escape Room koji smo odigrale prije Pljačke banke jer nas je upoznao sa zagonetkama i pripremio za one ozbiljnije.Preporučila bih Escape Room svakome ko želi pustit mozak na pašu sat vremena i osjetit kako je to biti lopov

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku monika_S6108JD
Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Odlicna igra, zahtjevna, ali jaaako zabavna gamemasterica super! Bilo nam je fantasticno, doci cemo opet!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku CandyCandy89
Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Bilo je jako zanimljivo.Pre dobro je uređeno.Zagonetke su teške ali uz par hintova se riješe bez ikakvih problema

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku ivanf04
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019.

S prijateljicama sam se odlucila na igru Pljacka banke. Bilo je vrlo zabavno, dobro organizirano. Cure koje tamo rade su jako simpaticne i ljubazne.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku AnaAna1234
Komentar je napisan: 19. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Fantastican provod sa ekipom! Izazov je odlican, vrlo zanimljivo i napeto! Druzeljubivo i profesionalno osoblje. Svakako preporucam!

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku maja_bilis