Lopovčići

Sve pohvale na samoj ideji,vrhunski postavljene zagonetke,jako ljubazno osoblje,sve u svemu izvrsna... pročitajte više

infoP5959KR
Bijeg iz zatvor

Bilo je predobro. Umrli smo od smijeha i također smo uspijeli pobječi sa preostale dvije min na... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 15. mart 2020.
gjurogjuranovic
Zagreb County, Hrvatska
Pročitajte sve komentare (1.052)

1.052 rezultata
1.021
1.021
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Super iskustvo!
Zabavna interaktivna igra u kojoj smo svi uživali!
Ekipa Fox-a opušteni, pristupačni ljudi :)

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku ivakumic
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Sve pohvale Escape Roomu na odličnoj usluzi,bilo nam je prezabavno pljačkati banku kao što se i može vidjeti na sliciSvidio nam se i Mini Escape Room koji smo odigrale prije Pljačke banke jer nas je upoznao sa zagonetkama i pripremio za one ozbiljnije.Preporučila bih Escape Room svakome ko želi pustit mozak na pašu sat vremena i osjetit kako je to biti lopov

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku monika_S6108JD
Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Odlicna igra, zahtjevna, ali jaaako zabavna gamemasterica super! Bilo nam je fantasticno, doci cemo opet!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku CandyCandy89
Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Bilo je jako zanimljivo.Pre dobro je uređeno.Zagonetke su teške ali uz par hintova se riješe bez ikakvih problema

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku ivanf04
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019.

S prijateljicama sam se odlucila na igru Pljacka banke. Bilo je vrlo zabavno, dobro organizirano. Cure koje tamo rade su jako simpaticne i ljubazne.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku AnaAna1234