“Neukusno”

Restaurant Potkova
Rangiran na 190. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Naručili smo pohane teleće obraze, a dobili pohani teleći jezik, žilav i sirov. Mislili su da ne znamo što su teleći obrazi.

Drugo jelo su bili teleći medaljoni, nije imalo veze sa medaljonima, bila su tri komada, svaki velik kao komad steaka, ali zato sirov i neukusan, instant-njoke i toč koji nit smrdi nit miriše. Bilo smo jako gladni, ali osim par zalogaja ostatak nismo mogli pojesti, otišli smo gladni.

Potkova - nikad više.

Hvala korisniku Kruno71

Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Zelja za ugodnim ruckom na prekrasnoj terasi pretvorila se u popodne na toaletu.

Pljukanci s kozicama i peletina u umaku od kulena bili su nejestivi.

Sigurno vise necemo posjetiti

Hvala korisniku K4138VJivang
Komentar je napisan: 13. avgust 2017.

U ovaj restoran nas je doveo nos vodič, jer iz vana neugledan restoran pretvorio se u bajku. Sve što nama odgovara ovaj retoran ima. Prvo smo željeli za večeru u vrućim ljetnim danima nešto svježe, morsko , ljetno i naručili smo hobotnicu na salatu , carpaccio s hobotnicom i kozicama i dimljenu tunu. Sve prefino. Mala pogreška konobar koji nije pozdravio gosta na izlasku.Osim toga usluga izvrsna, ambijent odličan. Ponovili smo ručak i ponovo se oduševili . Uzeli smo pršut, mesnu platu, umak od zelenog papra. Prefino. Za svaku pohvalu. Nadam se da će tako biti i slijedeći puta. Preporuka za ovaj restoran.

Hvala korisniku zarko661
Komentar je napisan: 4. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Od ulaska u restoran, gdje konobari koji su obuceni u prekrasne nosnje sto je jos tesko naci u Zagrebu odaju dojam da se radi o ozbiljnom restoranu.
Karta nije previse velika i sasvim je zadovoljavajuca i prati tip restorana.
Vinska karta korektna.
Sve u svemu jako lijepo iskustvo.

Datum posete: januar 2017.
1  Hvala korisniku Gastrobloger
Komentar je napisan: 26. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Vrhunska hrana i odlican ambijent,
kvaliteta hrane usluga i ambijent vrijede svake kune

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku 747fabijang

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Potkova gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska
Zagreb, Centralna Hrvatska

Restaurant Potkova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!