“Predivno iskustvo”

Rangiran na 41. mestu od 955 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Posjetila sam restoran sa obitelji po preporuci.Hrana je bila savršena.Crni rizoto i bakalar su izvrsni.Čoko lava za desert ...
Božićni ugođaj.

1  Hvala korisniku -leontot1_

Komentar je napisan: 29. mart 2017.

Vegeta je ustvari vrlo suptilan otrov i prevara u kužini, ona je pojačivač ukusa koji stvara ozbiljne probleme. ona je izgovor za kuhara/icu kojoj nedostaje samopouzdanja. mononatrijev glutaminat (šefovi proguglajte), sastavni dio te prevare od Vegete, sve oko toga je obična dekoracija, je aditiv koji u kineskoj hrani na zapadu obilato koriste,oni to zovu 'posebna sol' i bacaju po hrani šakom i kapom. on vam izaziva slinu nakon jela (jer se organizam brani od toga otrova, pa ga luči ), crvenilo i druge teškoće. molim vas prestanite s tom praksom jer vama kao restoranu u vašoj klasi to ne treba. Znam..kuharica će reći da ako prestane, da se onda ljudi žale da im nešto fali, n ustrajte..ali i inače, kužina je dobra, gavuni su fino frigani, vidi se trud i napredak, kruh je fantastičan, paštete su fine, o tunjevini se da razgovarati (nije to naša domaća, al OK. prevarti će mnoge) konobari i konobarica su odlični, dobar je ugođaj koji stvaraju, ali Vegetu zaboravite. naići će netko ko će biti jako alergičan na glutaminat počeće se gušiti, pa će Vas i sudski ganjati jer ga niste obavijestili o aditivima u hrani i sl...svašta se s strancima može dogoditi..

sad ste vi na potezu...a što je najgore, svi su kuhari svjesni da je to prevara..l i dalje to rade..niste vi više u tako niskoj klasi da si to dopuštate.

pozdrav

Datum posete: mart 2017.
2  Hvala korisniku David Icke u
Komentar je napisan: 8. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Kvaliteta i kvantiteta przenih lignji je bila ispod svake razine.
Kod kolege srdele lose, kod drugog rizoto od skampi solidan, trecem file brancina los, jedino sto je pozitivno je uljudan konobar i uredjenje lokala.
Hitno nesto mijenjati.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku vonk2018
Komentar je napisan: 15. novembar 2015.

Bio sam ovde na večeri u bašti tokom leta i uživao u pasti sa račićima i tartufima. Belo vino domaće koje su mi poslužili se sjajno uklopilo u celokupan ambijent. Cena je otprilike 9 e za pastu, što je izuzetno jeftino poredeći kvalitet i obilnost porcije.

Datum posete: septembar 2015.
1  Hvala korisniku Okejk
Komentar je napisan: 1. oktobar 2015.

Penjanjem na kat u stambenoj zgradi činilo se da idemo prijatelju na nedjeljni ručak. Nismo rezervirali, ali je bilo mjesta po izboru. Konobari brzi, ali nema vremena za razgovor, nosi menu kartu bez mogućnosti da nešto pitaš.Hrana raznolika, ali priprema osrednja. Jeli smo Višku pogaču , list ribu i kozice na buzaru. Cijena umjerena. Ambijent simpatičan, asocijacijom na dječji vrtić.

Datum posete: januar 2015.
Hvala korisniku zarko661

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ribice I Tri Tockice gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Ribice I Tri Tockice – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!