“super peciva i svježi kruh”
Komentar o hotelu Pekarne Dinara

Pekarne Dinara
Rangiran na 9. mestu od 17 Kratki obroci u Zagrebu
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

super uvijek svježe pecivo odlični kolači ,, osoblje uvijek prijateljski raspoloženo najbolja pekara u gradu

Hvala korisniku 564sanjaf

Komentar je napisan: 7. jun 2019.

Nikad ne propustiti priliku kada ste u blizini. Odlicne pite, savijace, strudle i svi pekarski proizvodi. Jednostavno najbolja pekara u gradu.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku anamturkalj
Komentar je napisan: 12. decembar 2016.

Ja nisam mogao vjerovati sto sam sve saznao o toj pekarnici kada sam cuo kako se svi radnici svadjaju i vrijedjaju samo sto se ne poubijaju,saznao sam da koriste pokvarene sastojke,isao sam iz posla negdje je bilo oko 13.30 svratio sam do pekarnice da si kupim nesto za pojesti ali kada sam stigao doma kada sam to otpakirao to je tako cudan miris imao da sam se jednostavno ustao sa stolice i bacio to u kantu za smece jednom sam pojeo burek sa pizzom bilo mi je mucno uzasno imalo je cudan miris po pokvarenom prizvodu nemam vise povjerenja u te proizvode sa pokvarenim namjernicama peciva se osjete po pokvarenom mljeku ili ne bih znao sto se stavlja u te proizvode ali nesto nije u redu samo se divim njima sto i dalje mogu tako raditi neznate vi sto jedete, kupite recimo burek,neka peciva sa hrenovkama sa pizzom ili mesom burek i sendvice one sa sirom majonezom i nekom salamom pa dajte inspekciji neka ispita pa se uvjerite i sami ja samo znam da vise nikada necu uci u tu pekarnicu DINARU.

Datum posete: februar 2016.
2  Hvala korisniku ivanas1865
Komentar je napisan: 25. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Najbolje pekarnice u Zagrebu,a i šire.ukusno,raznovrsno,prebrza usluga.izbor broj jedan u cijeloj Hrvatskoj!

Datum posete: septembar 2015.
Hvala korisniku EU-setac
Komentar je napisan: 31. oktobar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pekarne Dinara gledali su i

Zagreb County, Centralna Hrvatska
Zagreb, Centralna Hrvatska

Pekarne Dinara – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!