Kajak review

Odlicna zabava, uz lijepu prirodu, dobro drustvo i izvrsnog skipera. Sve pohvale na strpljenju i... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 8. septembar 2020.
Kvranjic42
Odlično

Odlično za obitelj i društva.Uživanje u prirodi , kupanju i čarima rijeke mrežnice su odlični... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 5. septembar 2020.
goranprsa

Komentar je napisan: 4. avgust 2020.

Odlično iskustvo, Ivan je vrhunski vodič!!! sve preporuke
Prijevoz, vodič, oprema i organizacija na top razini

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku Gax1996
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Organizacija vodici kao i sve ostalo top! Za svaku preporuku. Namijenjeno za dijecu od 6g kao i za odrasle.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku 5antoc
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Odlični susretljivi voditelji i ostalo osoblje.Dobili smo sve potrebno za sigurnu i ugodnu vodenu avanturu. Vožnja kajakom kroz prekrasne prirodne klance.
Odlično iskustvo uz puno smijeha i adrenalina . Svakako preporučujem prijateljima da isprobaju.

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku cengicptice
Komentar je napisan: 25. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan provod za dečke koji će sigurno opet ponovit u bliskoj budućnosti...staff jako ljubazan i profesionalan....

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku ivana g
Komentar je napisan: 24. septembar 2019.

Ako ste u potrazi za odmorom u prirodi i pritom se želite zabaviti i vidjeti prekrasnu prirodu svakako preporučam ovu turu. Vodič Ivan je bio odličan i osigurao nam je sve potrebne informacije. Imali smo priliku skočiti s visoke litice od 8m i Ivan nas je fotografirao. Svakako preporuka!

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku Marko A