“Dobra vrijednost za novac”
Komentar o hotelu Capuciner Grill&Steak

Capuciner Grill&Steak
Rangiran na 36. mestu od 958 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: odresci, jela sa roštilja
Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Velike porcije, za malo novaca mozete se zaista dobro najesti. Iako je bila guzva brzo smo usluzeni.

Hvala korisniku theAntonela

Komentar je napisan: 10. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Brusketi za predjelo od kozjeg sira i pamidora te pršut sa nečim, skroz zadovoljan omjerom cijene i kvalitete, usluga izvrsna.

Hvala korisniku 498jurer
Komentar je napisan: 8. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Usluga dobra i ljubazna, ali hrana razočaravajuća! Wok neukusan, lepinja od burgera tvrda i stara, u punjenom lungiću panceta puna hrskavica....

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku nenad752019
Komentar je napisan: 26. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Meni osobno do jucer jedan od boljih/omiljenih restorana ALI... jucer smo decko i ja dosli na veceru gdje smo dobili prezilavu hobotnicu koja se nije dala ni rezati a kamoli jesti, a salata uz tortilju je bila doslovno neoprana te vidljivo zmazana i odstajala. Primjetili smo i neljubaznost konobara... Konobar je druge goste dok su odlazili nazivao seljacinama (pred svima) te negativno komentirao svaku baksu koju su mu ostavili gosti. Zasigurno se ne vracamo!

Hvala korisniku 934tja_aj
Komentar je napisan: 11. jul 2018.

Slučajno smo došli do njih, bili smo ugodno iznenađeni kvalitetom i prezentacijom hrane, steakovi su bili odlično pripremljeni kao i prilog, dobro vino i veliki izbor deserata. Izuzetno ljubazan i uslužan konobar.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku danijelabaricak

Putnici koji su gledali informacije o mestu Capuciner Grill&Steak gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Capuciner Grill&Steak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!