“ručak za bogove”
Komentar o hotelu Kaptolska Klet

Kaptolska Klet
Rangiran na 105. mestu od 956 Restorani u Zagrebu
Pogodno za: velike grupe, lokalna kuhinja, porodice sa decom
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, večera, ručak, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Ručali smo meso s roštilja zvuči jednostavno ali vjerujte nije u Zg nema boljeg mesa na roštilju nego kaj smo ovdje ručali svježe meso grah odličan posluga tiha i pristojna pravi ugostiteljski ambijent kaj je rijetko za naći u ovom gradu nažalost..sve pohvale šefu Darku Kralju hvala za stol jer smo banuli bez rezervacije ,,,,,,,odlični ste vidimo se..

Hvala korisniku 564sanjaf

Komentar je napisan: 19. novembar 2019.

Bili smo na nedjeljnom familijarnom rucku. Ambijent, hrana i posluga su u startu bili na ocekivanom nivou osim juhe koja je bila mlaka. Rucak se sastojao od juhe, glavnog jela, salata, deserta i pica za 4 osobe tako da je iznos racuna bio vise od 600 kn sto je i bilo ocekivano. Platili smo karticom i adekvatno nagradili konobara koji nas posluzivao pristojnom napojnicom u gotovini. Tada smo odlucili popiti joj po jedan dizestiv i tada je konobar pokazao pravi karakter, educiranost i profesionalnost. U stilu, sto ovi sada zele i ponovno me setaju a platili su, zasto vec jednom ne idu doma, ipak je nedjelja popodne. Neljubazno je donio 3 dizestiva, 3 minijaturne rakijice koje imaju mizernu vrijednost za vlasnike restorana i bez izvolite upitao odmah da li cemo to platiti gotovinom ili karticom. Odmah nam je izvukao jos 70 kuna u gotovini i nestao. Nakon placenog racuna od 600 i nesto kuna minimalno sto smo ocekivali bilo je da kaze evo, kuca casti sa tom mizerijom. Umjesto toga osjecali smo se kao klosari koji sjede pored vrata u kaputima i cekaju kako bi zbrisali ne plativsi racun. Jadno i bijedno za restoran sa 60 godisnjom tradicijom u srcu Zagreba.

Hvala korisniku Crodubliner
Komentar je napisan: 30. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Rekla bih svugdje pođi , kući dođi , tako se osijećam u ovom restoranu i to je tako . Savršena goveđa juha , ekstra šampanjac za početak po preporuci raspoloženoh konobara Srđana , patka s njokima , jelen s povrćem u umaku od brusnica , mekani fileti piletine na žaru , bez zamjerke , vino kuće vuče za naručiti još .... A tek desert , čokoladna torta s narančom i mousse od kestena , ma sve perfekt . Opet posebne pohvale Srđanu , a i brzina usluge iako je bio pun restoran i sam ugođaj bez zamjerke . Opet ćemo doći !!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Rozmeri M
Komentar je napisan: 28. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Ambijent ugodan,hrana ukusna,osoblje nije na nivou, čekali smo skoro pola sata da nam netko uzme narudžbu i isto toliko da dobijemo hranu a u restoranu nije bilo gužve

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku ANA M
Komentar je napisan: 26. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Pun restoran na prekrasnoj lokaciji neposredno kod katedrale u Zagrebu, dobro raspoloženi gosti, brojni strani turisti uživali u dobroj hrani uz servis ekipe neumornih i ljubaznih konobara. Kobasica od divljači poslužena za predjelo (medu inim) senzacionalna. Teletina ispod peke za čistu peticu kao i salata od sezonskog povrća.

Hvala korisniku ZvonkoJ16

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kaptolska Klet gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Kaptolska Klet – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!