“Odlično”
Komentar o hotelu Kod Dede

Kod Dede
Rangiran na 136. mestu od 955 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Hrana, staff, brzina, lokacija..sve odlično.
Uvek kad smo u Zagrebu idemo kod dede, najbolji restoran u gradu

1  Hvala korisniku viki995

Komentar je napisan: 13. februar 2019.

Ok prostor,hrana također,konobari uslužni,prostor ugodan bez suvišnih mirisa iz kuhinje,cijene pristojen i prihvatljive.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Ranko F
Komentar je napisan: 7. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Topla preporuka! Odlična spiza. Ne čeka se duže od 10 minuta. Obilne porcije. Odlične cijene. Dobra usluga. Meni je klasični grill. Ako želite jesti grill, ne trebate tražiti dalje.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Andreja D
Komentar je napisan: 1. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlični ćevapi, velike porcije
Jedina zamjerka je duze cekanje i nemogucnost izbora manje porcije cevapa.
Delicious chevaps, big portion

Hvala korisniku GogaS45
Komentar je napisan: 29. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Odlicne lignje, mekane,izvrsno pripremljene. Probali i mesni menu, jako dobro i za svaku preporuku. Cijene su mozda malo visoke,ali opravdavaju hranu.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Ana D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kod Dede gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Kod Dede – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!