“Not good”
Komentar o hotelu Nokturno

Nokturno
Rangiran na 63. mestu od 956 Restorani u Zagrebu
Pogodno za: porodice sa decom
Opcije za ručavanje: ručak, doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Cuo sam da je jako dobra hrana,kada smo dosli konobar ne zeli stat i normalno popricat s tobom dali ima mjesta ili ne. Dugo se ceka da konobar uopce i dode do tebe pitati te za hranu,poslje nitko ne dode pitat dali je sve uredu sa hranom,dali fali nesta. Nadao sam se boljem

Hvala korisniku ivanos1806

Komentar je napisan: 1. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Posjetili smo Nokturno na prvi dan adventa kada je bila velika gužva u Zagrebu, ali smo samo 10-ak min čekali stol za 4 osobe.
Jela sam svinjska rebarca i pekarski krumpir, tražila sam manje ljuto jer je konobar rekao da bi krumip mogao biti ljući. Bilo je ok, ali za moj ukus još bi bilo bolje da su manje bila pečena rebarca jer su ova baš dosta pečena bila.
U svakom slučaju pohvale konobaru na ljubaznosti i brzini s obzirom da je baš jako velika gužva bila. Cijena porcije je u skladu s količinom, pogotovo s obzirom da se nalazite u samom centru Zg-a. Rebarca sa slike 70 kn i 2 dcl crnog vina 15 kuna.

Hvala korisniku lovelygoodfood
Komentar je napisan: 24. novembar 2019.

Najgori restoran u zagrebu cekao sam narudžbu sat i 15 minuta a da dobijem meni 20minuta na kraju nisam ni dobio hranu odnosno hladno sam isetao i pozdravio konobar koji se nisu niti malo trgnuli eto sve u svemu sramota gledam kako svi oko mene dobivaju hranu te kako idu ca i dolaze novi ljudi i nova im hrana... Sram vas moze bit sad si ta rebarca nabite znate di

Hvala korisniku Mamamia325
Komentar je napisan: 21. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana servirana u napuknutom posuđu. Juha od rajčice nije juha od rajčice niti je crvena, nego je smeđe boje i nastala od ostataka umaka bolonjez. Ražnjići omotani piletinom preslani i izgoreni, crni. Pekarski krumpir odrezan na previše dijelova umjesto na pola ili četvrtine, te posipan s previše čilija. Definitivno smo odustali od “skalinske”

Hvala korisniku Dora Š
Komentar je napisan: 5. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odličan restoran!! Jako dobra usluga i ponuda. Omjer cijene i kvalitete izvanredan.
Rado se vraćamo već godinama.

Hvala korisniku Zrinka K

Putnici koji su gledali informacije o mestu Nokturno gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Nokturno – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!