“Najbolji burgeri u gradu ”
Komentar o hotelu Brewbites Zagreb

Brewbites Zagreb
Rangiran na 25. mestu od 957 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Definitivno najbolji burgeri u gradu Zagrebu. Ukusni, sočni, veliki, uz hamburger se dobiju i krumpirići. Onion ringsi jako fini i hrskavi.
Onion chilli burger jako fin za ljubitelje ljutog. Velika ponuda pića.Osoblje jako uslužno i ugodno. Sve sve pohvale!

Hvala korisniku lukap2403

Komentar je napisan: 9. januar 2020.

Jednu večer tokom adventa smo proveli u Brewbites i zaslužuju sve pohvale. Odlični sočni burgeri, visok udio mesa, umak po mjeri, a krumpirići savršeni. Vraćamo se opet kad budemo u Zagrebu!

Hvala korisniku zoricamatusic
Komentar je napisan: 30. decembar 2019.

Hrana savršena, osoblje izuzetno gostoljubivo, topla atmosfera, pogotovo za mušku populaciju, mogućnost praćenja sportskih dešavanja na mnoštvu tv ekrana.

Hvala korisniku Cavelima
Komentar je napisan: 8. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Nažalost, dogodilo se i to da u Brewbitesu nismo zadovoljni. Hamburgeri su bili toliko slani da nisu bili jestivi a u mome je bila i ljudska kosa. Konobar je to mirno prihvatio, ponudio nam odmah drugi obrok ili piće gratis. Odmah nam je ponudio gdje možemo ocjeniti lokal i napisati recenziju. Nažalost, nakon ovog događaja nećemo više dolaziti jer očito se više ne obraća pažnja na kvalitetu. Žao nam je zbog toga.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Šprem M
dokolicious, Public Relations Manager objekta Brewbites Zagreb, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. mart 2019.

Dragi gospodine Šprem.

Uz isprike na licu mjesta još jednom bi Vam se i ovim putem ispričali na neugodnom iskustvu.

Makar se moramo ne složiti s Vama - kvaliteti se od prvog dana obraća jednaka količina pažnje, nažalost dogodio se incident koji se može dogoditi bilo kada i bilo kome u našoj branši.
Naravno zbog tog incidenta žalimo i stremimo tome da takvih situacija bude što manje, ali kao što smo rekli nažalost niti jedan objekt koji se bavi pripremom hrane nije pošteđen pogreške ovog tipa i ne postoji siguran način da se ljudsku pogrešku u potpunosti eliminira.

Iz Vašeg pisanja zaključujemo da ste nas stalni gost, žao nam je što Vas kao takvog gubimo, makar moramo priznati da smo i pomalo razočarani.
Žalosno je da Vam prilikom nekog od posjeta (prilikom kojih ste pretpostavljamo bili zadovoljni i zbog toga se i vraćali) nije palo na pamet odvojiti trenutak svog vremena i pitati poslužitelja možete li naš dobar rad negdje pohvaliti.
Ali s druge strane u situaciji kada se dogodilo nešto lose i čim nas je trebalo ocrniti niste dvojili što učiniti i odlučili ste žrtvovati malo svog vremena kako bi ovaj jedan jedini unos koji imate na ovom servisu posvetili tome da sa svijetom podijelite Vaše nezadovoljstvo… Iskreno gospodine Šprem mislimo da to nije korektno.

Uz to mislimo da bi bilo u redu napomenuti da smo uz ispriku i ponuđeno zamjensko jelo o našem trosku račun u potpunosti podmirili mi (što nam je uobičajena praksa kada god neki od naših gostiju nije zadovoljan uslugom) i da smo na sve raspoložive načine pokušali ublažiti Vaše nezadovoljstvo.

S poštovanjem
Brewbites tim

Komentar je napisan: 10. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Svaki posjet bude takav da dođemo ponovno. Hrana je ne samo prefina već je estetski iznad svakog prosjeka. Osoblje ugodno, ambijen čist i uredan, za svaku pohvalu a najveće imate od djece na palačinke

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku ljubica3012

Putnici koji su gledali informacije o mestu Brewbites Zagreb gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Brewbites Zagreb – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!