“Dobar restoran”
Komentar o hotelu njummy

njummy
Rangiran na 143. mestu od 956 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Solidan restoran sa solidnim cijenama. Ponuda se bazira na piletini što je i ok za ponuđene cijene. Jela su ukusna i fina i ono što nude naprave kako valja. Količina više nego dovoljna. Preporuka.

Hvala korisniku vilimg2019

Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Pretenciozni naslovi, ukusna hrana, cijene niske. Falilo je gorgonzole koju sam sam nasla u opisu jela, ali ne i na tanjuru. No zadovoljna sam.

Hvala korisniku theAntonela
Komentar je napisan: 18. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 11. novembar 2019.

Komentar je napisan: 6. septembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu njummy gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

njummy – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!