Odlično

Garantirana zabava na različite teme soba fi možeš doci da sebi dragom osobom ili cak društvom(do 5... pročitajte više

Komentar je napisan: 19. februar 2021.
petrinsakd
The office of John Monroe

Bilo je super, nismo uspijeli bili smo prikraju ali je svejedno bilo fantastično , preporučio bih... pročitajte više

Komentar je napisan: 24. decembar 2020.
dorianprolee

Komentar je napisan: 3. jun 2017.

Odlična zabava za ekipu koja želi nove izazove! Svakako bi preporučio Escape Room Arena jer je zabava zagarantirana. Osoblje je za svaku pohvalu.

Datum aktivnosti: maj 2017.
Hvala korisniku Zoran S
Komentar je napisan: 30. maj 2017.

Super, zabavno, teško i zanimljivo, odlična Game masterica.
Ali uspjele smo i osvojile punoooo para :)

Datum aktivnosti: maj 2017.
Hvala korisniku Dunja T
Komentar je napisan: 25. april 2017.

Originalno, zabavno, poucno, napeto, opet i smjesno. Izrazito ljubazno osoblje i prijateljska atmosfera.

Datum aktivnosti: april 2017.
Hvala korisniku Ivona H
Komentar je napisan: 2. april 2017.

Dobra soba ne pre teska, taman za prvi put. Svidja mi se vise soba i zagonetke. Način izvedba i osoblje je ok

Datum aktivnosti: mart 2017.
Hvala korisniku dominik_budimcic
Komentar je napisan: 16. mart 2017.

60 minuta je proslo u sekundi. Prekrasno iskustvo. Svi smo se jako zabavili. Svaki korak je bio zanimljiv. Odlicna zabava za obitelj i prijatelje. Preporucam svima. Zabavis se a uz to koristis i svoje znanje i iskustva. Fenomenalno

Datum aktivnosti: mart 2017.
Hvala korisniku 557ninaf