“Ko je bio dolazi uvek, ko nije, treba obavezno da dodje!”
Komentar o hotelu Restoran Trpeza

Restoran Trpeza
Komentar je napisan: 16. avgust 2017.

Prvi dolazak u restoran je bio rezultat slučajnog odabira.
Rezervisali smo telefonom sto, malo smo sačekali da sednemo jer je bila gužva.
Odličan restoran, hrana sjajna, porcije prepre velike. Onima koji prvi put dolaze preporučujem da za dvoje naruče jednu porciju.
Osoblje ljubazno i nasmejano.
Sve preporuke.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Snezana S

Komentar je napisan: 22. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran je u malo udaljen od centra grada, ali kada smognete snage (devojka je bila jako skeptična povodom odabira restorana) i dođete, uvek ćete dolaziti. Osoblje je prijatno, ambijent je ok. Hrana je predivna, mnogo za malo para.
Sve preporuke

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Qneman
Komentar je napisan: 23. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Lepo opremljen restoran sa odlicnim i uvek nasmejanim konobarima koji vesto obavljaju svoj posao. Hrana, perfektna, od dekoracije do kvaliteta i ukusa. Sve je jako ukusno, preporuka za rebarca sa kajmakom i punjenu rolovanu vesalicu. Jedanbod boljih restorana u Beogradu

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Predrag81
Komentar je napisan: 11. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Najbolji restoran u beogradu .specijslitet kuce rebarca na kajmaku .stvarno treba probati.malo skuplji nego neki ali vrh usluga i ambijent najbolji konobari nada i cobe

Datum posete: jul 2016.
1  Hvala korisniku aleksandarm728
Komentar je napisan: 17. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Al' se nekada dobro jelo se u "Trpezi" ne izgovara u prošlosti. Ovde se još uvek tj. uvek dobro jede! Uvek ljubazno osoblje i standardno dobra hrana (po vrlo pristupačnim cenama i velike porcije) su nešto zbog čega se uvek vraćamo! Za svaku preporuku!!!

Datum posete: oktobar 2015.
Hvala korisniku Skitara

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Trpeza gledali su i

Restoran Trpeza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!