“Večera”
Komentar o hotelu Langouste Restaurant

Langouste Restaurant
Komentar je napisan: 27. februar 2020.

Užas!
Odlično upakovan, doduše, treba vremena da shvatite koliko je sve samo imidž bez realnog kvaliteta!

Hvala korisniku oljac2015

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Kao prvo, režim saobraćaja oko restorana je promenjen.
Zabranjen je prolaz automobilima, ali ako policajac na stoji pored Austrijske ambasade prođite stanite pored restorana i pozovite restoran da vam neko parkira auto na dozvoljeno mestu.
Iako smo rezervisali sto, tog dana smo bili jedini.
Dobili smo odlično mesto.
Konobar je nenapadan.
Ako ne znate šta ćete donosiće vam razna predjela koja su odlično dizajnirana i iznenađujuće ukusa.
Glavno jelo može da bude sjajno ili odlično, ali je uvek dobro dizajnirano.
Na kraju račun.
U restoranu u kom peglaju stolnjake ne samo pre stavljanja na sto nego i kada ga stave na sto, u kom menjaju escajg posle svakog jela, u kom je hrana odlično dizajnirana, cena ručna za 5 osoba ne može da bude manja od 20.000 dinara.

Hvala korisniku MihailoS27
Komentar je napisan: 13. januar 2019.

Posetio sam restoran o kome sam čuo puno pohvala i iskreno sam se razočarao. Iako je pogled lep, nije spektakularan, osećali smo se kao u birou sa lepim pogledom. Atmosfera je hladna, zavese, nameštaj traže notu modernijeg i udobnijeg. Izbor vina je dobar i po dobrim cenama. Sviđa mi se izbor menija i jednostavnost u ponudi. Naručili smo klasični meni (meso) i mediteranski (riba). Za svaku pohvalu je rib-eye sa fois gras, karpaćo od pačetine, salata uz ribu. Mnogo više smo očekivali od glavnog obroka sa ribom i onog sa mangulicom koji su po ukusu i svežini bili neprihvatljivi za reputaciju restorana i pravo razočarenje. Dezerti su bili korektni mada nismo shvatili želju da se ponudi sladoled od kajmaka koji nema nikakve veze sa kajmakom. Ponuđeno pecivo sa lukom i pancetom je bilo suviše slano i zbunilo nas je da je deljeno za dve osobe. Dve glave od kozica u tempuri za dve osobe smo shvatili kao neumesnu šalu. Usluga je bila ispod očekivanog nivoa (odnos, donošenje hrane, služenje pića) i pored iskrenog truda zaposlenih. Muzika je ispod svakog proseka, demodirana i beživotna. Mi smo uživali u večeri više zbog mogućnosti da komentarišemo, nego da stvarno uživamo u jelu.

Datum posete: januar 2019.
3  Hvala korisniku Vladimir K
Komentar je napisan: 23. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent, sjajan pogled, profesionalna usluga uz jako ukusnu i originalnu hranu -pravo mesto za uživanje. Za svaku preporuku za ljude koji imaju istančan ukus.

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku Mirjana G
Komentar je napisan: 11. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Sjajan ambijent, kuhinja, usluga i naravno pogled najbolji u gradu. Gastonomski ugodjaj.

Sve cestitke!!!!

Preporucujem

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku igorsB3980PN

Putnici koji su gledali informacije o mestu Langouste Restaurant gledali su i

Langouste Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!