“VRHUNSKI RESTORAN!”
Komentar o hotelu Salon 1905

Salon 1905
Komentar je napisan: 19. februar 2018.

Vecera za dan zaljubljenih. Hrana, ambijent, konobari. Sve na vrhunskom nivou. Hrana koju smo jeli se moze naci samo u ovom restoranu u BG (plavi oktopod, divlja svinja...).

Datum posete: februar 2018.
2  Hvala korisniku MladenV78
MarkPoulsen, Owner objekta Salon 1905, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. mart 2018.

Hvala Mladene! Do skorog viđenja

Komentar je napisan: 22. decembar 2017.

Restoran se nalazi u svakako najlepšoj zgradi u Beogradu. Vredi ga posetiti samo da biste doživeli duh nekadašnjeg Beograda, koji sumnjam da ćete bilo gde drugde naći. Jelovnik je u skladu sa ambijentom, poseban i drugačiji, ali sve ima svoju cenu, a u konkretnom slučaju, bukvalno je tako. Nije za one sa plićim džepom.

Datum posete: decembar 2017.
1  Hvala korisniku sanjastankovicp
MarkPoulsen, Owner objekta Salon 1905, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. decembar 2017.

Postovana Sanja,

Hvala na komplimentima.
Sve ima svoju cenu, mislimo da su cene u skladu sa kvalitetom zapravo nismo toliko skupi koliko nemamo jeftininije proizvode, cilj nam je bio da napravimo mesto na koje cete doci specijalnom, prilikom drago nam je da ste uzivali.

Puno pozdrava

Komentar je napisan: 14. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Savrsen restoran za poslovni sastanak.Muzika prijatna kao i osoblje..Izbor vina veoma bogat a posebno Francuska..

Hvala korisniku Nikola B
Komentar je napisan: 14. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Prelepo mesto gde možete ugostiti poslovnog partnera iz neke od svetskih meteopola. Ljubazno osoblje i odlicna hrana. Za preporuku vikendom uz jazz...

Hvala korisniku bassetdolly
Komentar je napisan: 14. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Bio sam sa prijateljima za vikend na veceri i pored dobre hrane koju smo svakako ocekivali da ce biti na vrhunskom nivou, iznenasili smo se Jazz muzikom i bendom. Za preporuku i sve najbolje.

Hvala korisniku dragans406

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salon 1905 gledali su i

Salon 1905 – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!