“Odlična riba”

Kuhinje: odresci, međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Najbolja riba losos koju sam jela.Super hrana kao i uvek,ali ovoga puta me je posebno oduševila riba losos.Sve najbolje!!!

Hvala korisniku branka0789

Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Konačno sam nakon dužeg vremena pojeo dobar steak.Muzika,higijena i sve ostalo je na visokom nivou kao i obično.

Hvala korisniku zoranfusa
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Odlični bifteci kao po običaju,ali sad posebno moram da pohvalim poslatice.Odlične torte,kolači,tople čokolade...

Hvala korisniku vedran009
Komentar je napisan: 16. mart 2020.

Restoran za pohvalu,uzivali smo u svakom zalogaju. Konobari jako profesionalni, retko se moze naletei na takav restoran gde vas knobari gledaju sa postovanjem i uvek su na usluzi.Meso perfektno.Imaju i strana mesa.Top

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku Masinstvo
Komentar je napisan: 9. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale!!! Najbolji bifteci, prelep ambijent i dobra muzika.U samom centru grada u ulici Masarikova 5.

Hvala korisniku Milan5679

Putnici koji su gledali informacije o mestu Steakhouse El Toro gledali su i

Steakhouse El Toro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!