Komentar je napisan: 22. avgust 2018.

Odlican hotel u centru grada sa divnim pogledom. Sobe su vrlo ciste i prostrane a osoblje je vrlo usluzno. Dorucak u hotelu je za sve pohvale. Pogodno i za porodice. Vidimo se opet! Sve preporuke!!!!!

Datum boravka: jul 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Iva_thalassa
Komentar je napisan: 18. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican smeštaj u samom centru grada. Osoblje veoma prijatno i profesionalno,sobe komforne i sa odličnim pogledom. Veoma sam zadovoljna, topla preporuka svima koji žele hotel na super lokaciji i svim pogodnostima koje jedan hotel treba da ima.

Hvala korisniku LjubinkaJ10
Komentar je napisan: 17. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Jako dobar smestaj u gradu. Prostrana soba iako za jednu osobu. Dobar i kvalitetan dorucak. Hotel za preporuku sta odlicnom lokacijom. I predivnim pogledom na grad. Ljubazno i predusetljivo osoblje . Sigurno dolazim opet ali sada sa porodicom

Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Jovanp129
Komentar je napisan: 15. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel koji mi je pruzio i vise nego sto sam ocekivao. Sobe su moderno sredjene i visoko uredne. Prelep pogled na nekoliko beogradskih znamenitosti. Nalazi se u strogom centru grada...u blizini svega. Definitivno opet dolazim

Hvala korisniku goksyyy
Komentar je napisan: 14. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Moji prijatelji iz Nemacke su odseli ovde, iako su zahtevni kao gosti , nijednu zamerku nisu imali, cak sta vise odusevljeni su! Vrlo profesionalno i ljubazno osoblje, sobe besprekorno ciste, usluga jako brza i efikasna. Hotel za svaku preporuku, ne bi niko pogresio . Odskace od vecinu hotela u Beogradu. Pozdrav za sve

Datum boravka: avgust 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku MarijaJ386