“Veoma zadovoljan kreativnom veganskom hranom i tihim osobljem”
Komentar o hotelu Mayka

Mayka
Opis: Dragulji svetske vegeterijanske trpeze na zdraviji i naš način. Mayka | Beograd
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Mi smo uzeli neke novitete (stalno ubacuju nova jela). Bili su to naut pomfrit i sejtan sa tikvicom, grilovani (predobro). Drugo jelo je bio veganski duble burger. Ljudi, burger je bio kao iz Mc-a. Neverovatan ukus za vegansko jelo. Usluga tiha, nenaporna.
Izgled restorana je totalno autentican. Kao da je neki muzej subkulture sa toliko detalja. Ukupan utisak je da je to ono sto zelite od Beograda.

Hvala korisniku goodwwwibes

Komentar je napisan: 3. april 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana očajna,užasna i nešto što ne bi smelo da se zove ni vegansko ni vegeterijansko..Sramota za ovaj grad !!!!

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku igora268
Komentar je napisan: 16. oktobar 2017.

Ne znam da li postoji neka vizija kojom su se rukovodili prilikom uređivanja bašte, ali prazne i prljave plastične časa i flaše privezane za metalni deo ograde, svakako ruže izgled bašte koja se ni inače ne može pohvaliti. Posvetite malo vremena i čišćenju.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku mpopovan
Mayka B, Guest Relations Manager objekta Mayka, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. oktobar 2017.

Poštovani, hvala Vam na sugestijama, ali primedbe koje ste naveli jesu posledica trenutnog stanja koje ste i sami mogli da uočite. Sa svih strana smo već godinu dana okruženi renstrukcijom i radovima na ulicama i fasadama Kosančićevog venca i trudimo se da posledice teških uslova svakodnevno otklanjamo. Čaše predstavljaju deo reklamnog materijala, obzirom na težak prilaz našem restoranu. Pozdrav.

Komentar je napisan: 6. maj 2017.

Što se hrane tiče, probala sam falafel burger, dobar je, ali celokupan utisak je da je sve dosta suvo. Fali još neki umak i prilog pored humusa, zaista nedostaje nešto što bi dodalo više ukusa. Usluga je brza, doduše osoblje deluje zbunjeno, ali svi su ljubazni, nema šta. Cene ipak visoke u odnosu na kvalitet. Atmosfera je prijatna, muzika fina i nenametljiva. Sve u svemu, ok.

Datum posete: maj 2017.
2  Hvala korisniku Ivana I
Komentar je napisan: 15. novembar 2016.

Izuzetno ukusna hrana, ljubazno osoblje, relativno brza usluga. Jedina neprijatnost je prisustvo pušača koji se u ovom restoranu osećaju kao kod kuće.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Vegefriends

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mayka gledali su i

Mayka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!