“Katastrofa!”
Komentar o hotelu Košuta

Košuta
Rangiran na 1.382. mestu od 1.751 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Sad sam bila i vise nikad. Ne znam sta bih rekla sta je gore usluga ili hladno pecenje koje je inace “tek” skinuto.. uzas

Hvala korisniku Anapetrovic116

Komentar je napisan: 29. septembar 2019.

Gazda klasican Šoic... hteli smo Brenu za dve osobe, a on nam doneo ladno pecenje uz pretnju :(
Sramno gazda Šoic sramnooo

Hvala korisniku 307.123
Komentar je napisan: 29. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi na savršenom mestu za uživanje, ali vlasnik to poništava svojim odnosom prema gostima nepoštovanjem i pretnjama kao odgovorom na kritiku za loš kvalitet hrane.

Hvala korisniku 81biljanam
Komentar je napisan: 28. septembar 2019.

Jako loš odnos vlasnika prema gostima. Iako su loše organizovali plaćenu uslugu nisu želeli to da priznaju do nivoa svađe (pretnje/tuče).

Hvala korisniku Gazda1975
Komentar je napisan: 27. septembar 2019.

Konobari super, pecenje hladno!!!
Ako mislite da pravite veselje za vise ljudi bolje preskocite i idite negde drugo.
Gazda neljubazan.

Hvala korisniku mailzaprobati

Putnici koji su gledali informacije o mestu Košuta gledali su i

Košuta – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!