“MESTO ZA PREPORUKU”
Komentar o hotelu Flor Gelato Italiano

Flor Gelato Italiano
Rangiran na 6. mestu od 40 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 30. septembar 2016.

Predivan sladoled i jos bolja italijanska kafa, za svaku pohvalu.
Ambijent modera, opremljen sa puno ukusa.
Osoblje ljubazno.

Hvala korisniku Novaković R

Komentar je napisan: 13. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Fascinirani smo sa pravim kremastim ukusima sladoleda,neverovatno je da u Beogradu moze da se proba nesto tako autenticno italijanski.Sve pohvale!

1  Hvala korisniku marija_sd
Komentar je napisan: 30. jun 2016.

Ovo je mesto koje najtoplije preporucujem. Bila sam vec nekoliko puta i jedini problem koji imam je kako izabrati od 20-ak fantasticnih ukusa,,,
Obavezno probati mascarpone sa smokvama i krusku, a ljubitelji cokolade ce posebno uzivati jer mogu da biraju izmedju vise vrsta cokoladnih ukusa!
Prijatna atmosfera i veoma ljubazno osoblje su jos jedan od razloga za ceste posete.

Hvala korisniku Ljiljana U
Komentar je napisan: 29. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Pravi gelato isti kao u Italiji! Divno! Mnogo ukusa svi su fenomenalni! Kafa vrhunska. Deca uživala. Za svaku preporuku

Hvala korisniku Chaja
Komentar je napisan: 30. septembar 2017.

Hvala korisniku eirinagealai

Putnici koji su gledali informacije o mestu Flor Gelato Italiano gledali su i

Flor Gelato Italiano – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!