“Daleko je Mc od onoga sto je nekada bio”
Komentar o hotelu McDonald's

McDonald's
Rangiran na 1.024. mestu od 1.790 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 16. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Jedini Mc u Beogradu koji se do nedavno nije "pokvario" je bio Mc na Fontani, ali smo taml prethodne nedelje dobili bajati cheeseburger (bajate zemicke). Veceras ista situacija na Terazijama. Ni Mc nije sto je bio, cak ni uz akcije 2 za cenu od 220 ili 200 nece to promeniti. Necemo se uskoro vracati sigurno, a vec dugo nam je trebalo da ih posetimo ponovo.

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Skitara

Komentar je napisan: 13. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Najbolji Mc Donalds u Beogradu je ovaj na Slaviji. Posetio sam sve ali ovaj je najbolji. Cisto, prijatno, lepa basta u srcu Beograda.

Datum posete: april 2016.
Hvala korisniku gorant410
Komentar je napisan: 16. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 30. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: novembar 2018.
Komentar je napisan: 25. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu McDonald's gledali su i

McDonald's – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!