“Prasetina sac! ”
Komentar o hotelu Donji Grad

Donji Grad
Opis: Restoran Donji grad poseduje dve sale. U gronjoj sali sa pogledom na park i ulicu lipa, koje su ukras ne samo kada raskošno cvetaju, već i kada prave pravu zimsku idilu u hladnim danima, u mirnom ambijentu smešten je kafe, u kome možete popiti dobar espresso, pročitati dnevnu štampu, doručkovati ili se pak zasladiti raznim poslasticama. Od proleća pa sve do kasne jeseni pravo je zadovoljstvo osetiti miris lipa koje krase letnju baštu i pružaju Vam pravi užitak jutarnje kafe, prijatnog ručka ili večere. U donjoj sali ušuškanoj od cigle i drveta nalazi se restoran Donji Grad koji odiše toplinom i pruža osećaj kućne atmosfere. Ljubazno osoblje je uvek na raspolaganju da Vas ugosti na najbolji i najprijatniji mogući način, tako da se Vi i Vaši gosti ili poslovni prijatelji osećate prijatno i počastvovano u jednoj domaćinskoj atmosferi.
Komentar je napisan: 21. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Pratimo muz i ja Restorane na Trip Adviseru, po oceni ovog lokala smo dosli i moram priznati ocekivanja su iznad proseka. Odlicno! Po preporuci smo uzeli dimljenu prasetinu pod sacem, tako socno i dekorativno da smo narucili i za poneti jos jednu porciju. Sve mere oko covid-a su preuzeli, rado cemo opet doci!

Hvala korisniku jole1111

Komentar je napisan: 20. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za ovaj restoran.Cesto sam ovde i probao sam dosta jela,nema greske.
Jelo koje moram posebno da pohvalim je punjeni svinjski file,nesto neverovatno.

Hvala korisniku 979pavlek
Komentar je napisan: 20. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve preporuke za ovaj restoran,danas sam pojeo najbolji steak u poslednje vreme.Usluga fenomenalna,ambijent prijatan.Obavezno svratite,nećete se pokajati!

Hvala korisniku Guide339914
Komentar je napisan: 31. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican sač!
Dugo nismo imali ovakav ugodjaj! Atmosfera uz svece,odlicno spremljena prasetina! Konobari konstantno cirkulisu oko stolova gostiju,sto je izuzetan plus! Mere bezbednosti postuju. Rado cemo opet doci

1  Hvala korisniku milenkodd
Komentar je napisan: 26. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Cesto smo u Beogradu,i nikada ne propustimo priliku da posetimo ovaj divan restoran. Hrana je izvanredna,uvek je sve sveze. Gazda i osoblje za svaku pohvalu :)!

Hvala korisniku stefannn49

Putnici koji su gledali informacije o mestu Donji Grad gledali su i

Donji Grad – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!