Ustanak, Balkan express, invazija!

Isli smo devoha i ja sa prijateljima u sve sobe osim u "Ustanak" gde je bilo samo nas dvoje. Sobe... pročitajte više

Komentar je napisan: 16. novembar 2020.
Cane011
Sjajna avantura sa prijateljima

Sjajna i uzbudljiva avantura, odlicna usluga. Sve preporuke za sve sobe, svaka je zanimljiva na... pročitajte više

Komentar je napisan: 29. avgust 2020.
Natasa3112013

Komentar je napisan: 31. avgust 2017.

Fenomenalno, novo, drugačije iskustvo. Fantastično utrošenih par sati. Cela porodica je aktivno učestvovala i tako je i najbolje. Različite generacije imaju drugačiji pristup problemu i rešenju. Potrebno je samo da ponesete dobro raspoloženje i malo koncentracije i sigurno će provod biti odličan.

Datum aktivnosti: mart 2017.
Hvala korisniku ZlataG26
Komentar je napisan: 22. avgust 2017.

Sjajan provod! Super zabava! Odlicno osmisljeno!!! Prelepo provedeno vreme!!!! Za sve one koji zele da provedu kvalitetno vreme sa porodicom ili sa drustvom! Hala!

Datum aktivnosti: avgust 2017.
Hvala korisniku sandracvitankrunic
Komentar je napisan: 12. avgust 2017.

Vrhunska zabava. Super smo se proveli... Preporucujem svima da posete ovo mesto. Soba voz je za svaku preporuku.

Datum aktivnosti: avgust 2017.
Hvala korisniku Benja H
Komentar je napisan: 30. jul 2017.

Vrhunska zabava... super smo se proveli... preporucujem svima da posete ovo mesto sa svojim prijateljima...

Datum aktivnosti: jul 2017.
Hvala korisniku NikolaM1155
Komentar je napisan: 29. jul 2017.

Fenomenalna zabava, sjajno smo se proveli!!!!
Odlicno razgibavanje mozdanih vijuga, uzbudljiv nacin da se provede dan...i nesto o cemu se prica, cega cete rado da se secate duuuuuugo dugo ;)
#Exit Escape Room

Datum aktivnosti: maj 2017.
Hvala korisniku ajnas08