Prvi srpski ustanak

Zanimljiva soba u autentičnom ambijentu. Interesantne zagonetke, topla preporuka za zabavu sa... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Footprints338859
Dobra zabava

Dosao sa drugarima,odigrali prvi srpski ustanak i lepo se proveli.Docicemo i ostale sobe da... pročitajte više

Komentar je napisan: 26. maj 2020.
AleksandarD383

Komentar je napisan: 5. decembar 2019.

Zanimljiva soba. Soba je linearna, prica je interesantna. Igra nije mnogo teska. Soba koju svakako treba posetiti.

Datum aktivnosti: januar 2019.
Hvala korisniku jelenavojt
Komentar je napisan: 5. decembar 2019.

Veoma dobro, bio u svim sobama, najbolje su ustanak i kuglas, ali su i ostale odlicne. Vanzemaljac nam je bio prvi escape room pa nam nije bas najbolje prosao.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku filip2106
Komentar je napisan: 5. decembar 2019.

Sve pohvale! Igra je sjajna!!! Bolje je nego sto smo ovekivali, a jos bolja stvar je sto je i beba mogla da boravi s nama u sobi (na nasu srecu prespavala je dobar deo igre u kolicima). Za svaku preporuku.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku branislav643
Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Super provod za više ljudi, host je bio sjajan, pružio nam pomoć kad je zaškripelo! Neverovatan osećaj kad se dođe do rešenja:) Sve pohvale :)

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Anicaa94
Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Odlična soba, zadaci su dobro osmišljeni i host je bio uvek od pomoći kad nam je zatrebala. Sve pohvale.

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Dimitrije I