Najniže cene boravka
Booking.com60 US$
Priceline60 US$
StayForLong76 US$
Prikaži svih 15 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 18. decembar 2016.

Nepovjerenje u hotelu krenulu je već na recepciji.Morala sam ostaviti polog u gotovini za noćenje i 20€ više u slučaju da trošimo nešto iz mini-bara.Soba užasno hladna,smrad se širio iz wc po sobi,krevet 1.4m.Kad smo se žalili na recepciji da je soba hladna,tješili su nas da je soba mala i da će se brzo ugrijati.Hotel ima 4 zvjezdice ne znam na temelju čega.Nikad u životu nismo bili u tako lošem hotelu.Svako nije hotel koji je za preporučiti drugima.

Datum boravka: decembar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku sanja685
Komentar je napisan: 18. jun 2018.

Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 7. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: april 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Savet za sobu: Rooms 103 and 104 have excellent views from balcony.
Datum boravka: jul 2020.
Komentar je napisan: 4. septembar 2019.

Datum boravka: april 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima