Komentar je napisan: 18. decembar 2016.

Nepovjerenje u hotelu krenulu je već na recepciji.Morala sam ostaviti polog u gotovini za noćenje i 20€ više u slučaju da trošimo nešto iz mini-bara.Soba užasno hladna,smrad se širio iz wc po sobi,krevet 1.4m.Kad smo se žalili na recepciji da je soba hladna,tješili su nas da je soba mala i da će se brzo ugrijati.Hotel ima 4 zvjezdice ne znam na temelju čega.Nikad u životu nismo bili u tako lošem hotelu.Svako nije hotel koji je za preporučiti drugima.

• Datum boravka: decembar 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku sanja685
Komentar je napisan: 18. jun 2018.

• Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 7. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: april 2017., putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: 3. maj 2016.

• Datum boravka: april 2016., putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: 16. februar 2016.

Datum boravka: decembar 2015., putovao/la je poslovno
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim hotelom