Najniže cene boravka
Priceline60 US$
eDreams60 US$
StayForLong76 US$
Prikaži svih 15 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 26. oktobar 2018.

Hotel među soliterima, prilazni put napravljen kroz park, vožnja kroz decu koja se igraju. Vlasnik očigledno ima političke veze čim ga niko ne zatvara.
Hotel se nalazi pored stambene zgrade od 5 spratova?!
Vikend nesnošljiv, svadba u restoranu, muzika preglasna.
Sve u svemu...

Datum boravka: septembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Adventurer775831
Komentar je napisan: 17. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Imali smo proslavu vencanja u restoranu hotela, a goste koji nisu iz Beograda smo smestili u hotel. Svi gosti su bili prezadovoljni hotelom, sobe su prostrane, izuzetno ciste, svetle i lepo uredjene.
Sto se tice organizacije vencanja, sve pohvale, menadzer i konobari su stara skola ugostiteljstva, menadzer je odgovoran i sve konce cvrsto drzi u rukama. Hrana je bila odlicna, a starija ekipa je bila narocito odusevljena savrsenim pecenjem. Da se ponovo udajem, ponovo bih izabrala njih i za smestaj i za proslavu.

Datum boravka: oktobar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku MarijanaM221
Komentar je napisan: 18. decembar 2016.

Nepovjerenje u hotelu krenulu je već na recepciji.Morala sam ostaviti polog u gotovini za noćenje i 20€ više u slučaju da trošimo nešto iz mini-bara.Soba užasno hladna,smrad se širio iz wc po sobi,krevet 1.4m.Kad smo se žalili na recepciji da je soba hladna,tješili su nas da je soba mala i da će se brzo ugrijati.Hotel ima 4 zvjezdice ne znam na temelju čega.Nikad u životu nismo bili u tako lošem hotelu.Svako nije hotel koji je za preporučiti drugima.

Datum boravka: decembar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku sanja685
Komentar je napisan: 18. jun 2018.

Datum boravka: avgust 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 7. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: april 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima