“Nema boljih od Mocarele”
Komentar o hotelu Osteria Mozzarella

Osteria Mozzarella
Komentar je napisan: 13. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Kaprićoza je fenomenalna, samo vikendom obavezno rezervacija. Osoblje profesionalno, hrana preukusna, cene više nego korektne. Toplo preporučujem!!!

Hvala korisniku bigjoebgd

Komentar je napisan: 23. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Domacinski odnos sa vrhunskom hranom i uslugom. Najbolji sef sa odlicnim timom, a servis perfektan.
Atmosfera na najvisem mogucem nivou.
Svaka cast i samo napred
Docicemo opet

Hvala korisniku milosr12
Komentar je napisan: 18. februar 2020.

Od samog otvaranja restorana dolazim sa porodicom u Mozzarellu. Jednostavno su nas kupili izuzetnim odnosom prema klijentu, odličnom atmosferom, hranom koja je izvrsna, ljubaznošću.... prosto se tamo osećamo uvek dobrodošli, što je retka stvar u današnjem ugostiteljtsvu.
Posebno bih istakla spremnost osoblja da pomognu, iznenade, oduseve našeg sina koji je na specijalnom režimu ishrane i ne sme da jede gluten i mleko. Svaki put mu legendarni kuvar Deki napravi neko drugo jelo, drugačije aranžira ili smisli nešto u trku.....to su stvari koje se nikada ne zaboravljaju.

Svaki rođendan slavimo ovde a od skoro i Novogodišnji matine je neizostavan.

Hvala korisniku Odyssey179590
Komentar je napisan: 14. oktobar 2019.

Od samog otvaranja pre više od 3 godine redovni smo gosti. Za mene, za moju porodicu, najbolji italijanski restoran. Jednostavno savršen u svemu!

Hvala korisniku GOCA1009
Komentar je napisan: 12. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Posećujem ovaj restoran od samog otvaranja, još dok je A blok bio u izgradnji. Tada je mesta za parkiranje bilo svuda, a danas je to malo veći problem, naročito u popodnevnim časovima.
Mozzarella je baš po mom ukusu, za sve: Kada je lepo vreme, za prepodnevnu kaficu u bašti; Za ručak sa porodicom u mirnom okruženju; Za poslovne sastanke i večere sa prijateljima.
Probala sam mnogo jela i ne znam koje bih izdvojila kao omiljeno. Pizze, paste, salate, riba... sve je ukusno. I deserti su odlični.
Kuvari stvarno znaju svoj posao.
Ambijent je prijatan, a osoblje ljubazno i profesionalno.
Restoran je kids friendly, Osim stolica za hranjenje, za najmlađe je tu puna kutija igračaka.
Imate moju preporuku da ga posetite.

Hvala korisniku ena76bg

Putnici koji su gledali informacije o mestu Osteria Mozzarella gledali su i

Osteria Mozzarella – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!