“Prijatni rucak”
Komentar o hotelu Azzaro Belville

Azzaro Belville
Rangiran na 1.040. mestu od 1.803 Restorani u Beogradu
Komentar je napisan: 21. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Restoran Azzaro u samom srcu Belvila kao veliko prijatno iznanadjenja svih cula, davno nisam usao u jedan ugostiteljski objekat, a da je atmosfera domacinsko prijateljski nastrojena. Hajde da pocnemo od izuzetno prijatnog i profesionalnog osoblja, koje je bilo spremno da ispuni sve moje zahteve. Pored njih naravno poenta mog dolaska je bio i fantastican rucak koji je upravo takav i bio, od pazljivo smisljenog i dekorisanog obroka do fascinatnog ukusa koji me jos zadovoljava na samu pomisao jednog kvalitetnog rucka. Sve u svemu lokal je za svaku preporuku sto za porodicu i rucak, sto za drugare i dobro pivo. Samo tako nastavite. Svaka cast. Izasao sam prezadoovoljam i spreman da se rado opet vratim u Azzaro.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku DanciResto

Komentar je napisan: 22. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: februar 2019.
Komentar je napisan: 4. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: septembar 2018.
Komentar je napisan: 4. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2017.
Komentar je napisan: 27. avgust 2016.

Datum posete: avgust 2016.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Azzaro Belville gledali su i

Azzaro Belville – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!