“Katastrofa”

Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: romantični
Pogodno za: romantični
Komentar je napisan: 28. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana uzas, lignje su bile tvrde kao kamen I izgorele. Porcija piletine mala I suva. Sigurno ovde necemo ponovo jesti. Jedina dobra stvar je pogled, ali samo ako pijete pice.

Hvala korisniku Lanac992

Komentar je napisan: 6. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Decko me je odveo prvi put tu i mogu reci da sam bila odusevljena pogledom, i prirodom. Dosli smo pre podne na kaficu, bio je vikend i bila je bas guzva. Cekali smo na konobara mozda desetak minuta, nemam nikakvu zamerku. Uzivali smo u prirodii fantasticnom pogledu. I da, cene jesu malo jace.

Hvala korisniku MilkaJ29
Komentar je napisan: 26. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je mesto na koje se dolazi zbog najlepšeg pogleda na grad. Tokom letnjih meseci ili sunčanih dana, kada svi sede napolju, usluga je malo spora. Zimi tj. kada se sedi unutra, usluga je sasvim korektna. Kada dođete na Ski stazu, prvi objekat sa desne strane je kafić a ako produžite pravo dolazite do drugog objekta koji je restoran. Svake godine se prostori za sedenje proširuju, tako da sad postoji još jedan natkriveni deo iza restorana. Leti se tu često organizuju rođendanske proslave.
Hrana je pristojna, ali ništa specijalno.
Mesto je pet friendly. Takođe je preporučljivo za decu zbog ljuljaški, kućice i drugih dečijih zanimacija.

1  Hvala korisniku ena76bg
Komentar je napisan: 3. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Lepo je posetiti objekat, kako preko dana tako i uveče. Vidi se ceo Novi Beograd. Usluga je na osrednjem nivou.

1  Hvala korisniku Jelena P
Komentar je napisan: 17. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Divno mesto sa prelepim pogledom,konobar Aljosa vrlo ljubazan,nismo imali cigare on nam je ponudio svoje :)

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku alexNik95

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aleksandar club gledali su i

Aleksandar club – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!