Komentar je napisan: 5. jun 2017.

Ovo je hotel u samom Centru grada i jednostavno odise necim urbanim, pravim gradskim i modernim. Relativno malo soba je jedini problem, tako da ako ste planirali ovde da odsednete, a to je i moja preporuka, onda biste morali da sto pre zavrsite rezervaciju. Centar grada mu pruza mogucnosti da ima goste koji zele da upoznaju grad i da okuse cari nocnog zivota. Sam hotel je veoma cist, sobe su higijenski besprekorne, sto je zanimalo vecinu mojih prijatelja ovde. Dorucak ide uz aranzman po sistemu svedskog stola, a u sklopu hotela je i restoran sa odlicnim menijem. Atmosfera je profesionalna, osoblje takodje. Nasmejani i predusretljivi. Teretana, masaza, sauna, parno kupatilo......Sve je to odlicno spakovano i spremno u svakom trenutku. 365... 7... 24....Najvise mi se svidela cena, jer je tih 66 evra za dve osobe po nocenju sa doruckom, stvarno veoma jeftino. Da ima malo vise soba, bez problema bi imao bar jos jednu zvezdicu, jer zasluzuje, svakako. Hotel je za svaku preporuku.

Datum boravka: jun 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Yovaysha
Ada P, Menadžer objekta Belgrade Inn Garni Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. jul 2017.

Poštovani Yovaysha,

Neizmerno smo Vam zahvalni na Vašem detaljnom komentaru, odličnoj oceni i vremenu koji ste odvojili za nas.

Vaša preporuka nam mnogo znači i nadamo se da ćete ponovo biti naš gost.

Ceo tim Belgrade Inn-a Vam šalje tople pozdrave.

Gđa. Ada Protić

Komentar je napisan: 12. april 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel, kakav treba da bude.
Nije u pitanju samo savrsena lokacija,nego i vidljiva energija i zelja svih zaposlenih da se osjecate ugodno. Svi sadrzaji hotela ce zadovoljiti Vase potrebe, ma kakve one bile, kao i razlozi zbog kojih ste u Beogradu...

Datum boravka: april 2017.
Hvala korisniku boris z
Ivana D, Direktor recepcije objekta Belgrade Inn Garni Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. jun 2017.

Poštovani Borise,

Hvala Vam najlepše za ovaj divan kometar. Jako nam je drago što ste bili zadovoljni uslugom našeg hotela. Nadam se da ćemo Vas ukoro opet ugostiti.

Srdačan pozdrav,

Belgrade Inn Hotel

Komentar je napisan: 26. mart 2017.

Sobite se moderni uredeni i mnogu cisti. Personalot bese mnogu ljubezen. Lokacijata e odlicna, se naogja na nekolku cekori do Knez Mihajlova, strog centar. Dorucekot e dobar, solidno. Bi go preporacal na site.

Datum boravka: mart 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku smi1111
Ivana D, Direktor recepcije objekta Belgrade Inn Garni Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. april 2017.

Postovani,

Hvala Vam na Vasem komentaru i preporuci, nadam se da cete uskoro biti gost u nasem Hotelu.

Sve najbolje,

Komentar je napisan: 26. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel se nalazi na odlicnoj poziciji.Veoma je cisto.Sobe su lijepo opremljene.Sala za dorucak takodje.Ponuda za dorucak je raznovrsna .Osoblje hotela veoma profesionalno i ljubazno.Moja preporuka za koristenje hotela .

Datum boravka: mart 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Edina H

Draga Edina,

Hvala Vam puno na Vasem komentaru i preporuci. Nadamo se da cete opet biti nas gost.

Sve najlepse i lep dan Vam zelimo.

Srdacno,

Ivana Djordjevic

Komentar je napisan: 22. februar 2017.

Vec drugi put sam sa porodicom boravila u ovom hotelu i jako sam zadovoljna.Sobe su moderno uredjene, uredne, hotelsko osoblje jako ljubazno i lokacija je odlicna, svuda smo se kretali pjeske. Preporucila bih ga svima...

Datum boravka: februar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Biljana J
Ivana D, Direktor recepcije objekta Belgrade Inn Garni Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2017.

Poštovana Biljana,

Hvala Vam na Vašem kometaru, nadamo se da ćemo uskoro ponovo da se vidimo u hotelu.

Sve najbolje Vama i Vašoj porodici.

Ivana Djordjević