“Restoran Maximilian”
Komentar o hotelu Restoran Maximilian

Restoran Maximilian
Komentar je napisan: 13. decembar 2019.

Restoran ima jako prijatan ambijent i vrhunsku uslugu i dva odlicna specijaliteta(jagnjetinu i beogradski ćevap) i naravno najbolju rakiju od šljive i najukusniji ruski hleb!
Za svaku preporuku!

1  Hvala korisniku sreten_petrovic

Komentar je napisan: 6. decembar 2019.

Gladna, u žurbi, bez rezervacije usla sam u restoran koji mi je bio uz put, Maximilian. Kakvo prijatno iznenađenje. Tanjiri koje smo 9dabrali obilovali su razlicitm ukusima savrseno uskladjenim. Pored preukusne hrane iznad svega izdvajam usluge osoblja, pre svega konobara Baneta koji nas je služio. Ljubaznost, profesionalnost, harizma, pozndavanje jezika, karakterisu ovog nasnejanog mladića, koji je redak primer za izdvojiti u hotelijerstvu današnjice. Sa zadovoljstvom delim svoje i mišljenje mojih prijatelja iz Španije. Topla preporuka svima koji traze i znaju da prepoznaju kvalitet. Oleee!

1  Hvala korisniku MariaVarga
Komentar je napisan: 19. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

U Maximilian dolazim bukvalno od samog otvaranja restorana. Do sada sam probala dosta jela i veoma sam zadovoljna. Jedino nisam oduševljena picama. Zanimljivo je to da često uvode nova jela, a to su ovoga puta bili Beogradski ćevapi (koje sam slikala kada sam već pojela pola porcije). Osoblje je profesionalno i pomaže pri izboru jela. Restoran je child friendly, imaju bebi stolice - hranilice. Takođe rade i dostavu na vašu adresu.
Jedina mana je lokacija tj. u ulici u kojoj se nalaze je teško pronaći parking mesto. Savet: ne parkirajte uz terasu restorana ako sedite unutra jer nećete videti kad pauk krene da odnosi vozila.

1  Hvala korisniku ena76bg
Komentar je napisan: 8. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolja hrana,vin/pivo u Beogradu. Super konobari. Takodje i Gazda. .. Lokal super.....
Pozdrav veliki iz Svedske.

1  Hvala korisniku bojanb280
Komentar je napisan: 11. maj 2019.

Urbana atmosfera ovog restorana daje ugodan ambijent. Hrana je jako ukusna. Odlicna jagnjetina, riba, pasta.... Osoblje je prijatno i ljubazno. Topla preporuka. Takodje imaju odlicnu ponudu za doručak.

1  Hvala korisniku megimartinac

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Maximilian gledali su i

Restoran Maximilian – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!