“Misljenje”
Komentar o hotelu Amici Pizzeria

Amici Pizzeria
Kuhinje: italijanska
Pogodno za: živopisni pogled
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 12. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Na pici smo nasli delove necega a konobar nam je rekao da imaju u ponudi suffle kolac i doneli nam posle dugog cekanja topli brownie

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Haraliapis

Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je odličan, hrana pre ukusna, atmosfera prijatna, porodična, domaćinska, konobari veoma ljubazni. Baš smo uživali! Doći ćemo opet, sigurno!

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Goca312
Komentar je napisan: 15. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana jeste odlicna ali smo supu i kafu cekali ceo sat, dok su za spagete bili potrebni jos 45 min. Usluga losa. Mnogo se ceka.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku jovankam2018
Komentar je napisan: 14. april 2018.

Rado odlazimo tamo. Osoblje ljubazno, profesionalno. Hrana odlično spremljena, ukusna. Pored odličnih pizza izdvajam njoke Sorentina i rolnice Zucchini.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku Drasko G
Nemanja N, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Amici Pizzeria, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. april 2018.

Hvala Vam Drasko što ste izdvojili vreme da napišete komentar o Vašoj poseti Amici-ju. Sjajan izbor za njoke i rolnice, drago nam je da ste uživali. Nadamo se da ćemo imati priliku ponovo da Vas ugostimo.

Srdačan pozdrav, Amici tim.

Komentar je napisan: 26. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Savrsena pica za jako pristupacnu cenu.

Lepo mesto za one koji dovode svoje ljubimce,to mi se jako svidja sto ima.!

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku Marko L
Nemanja N, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Amici Pizzeria, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. mart 2018.

Hvala Vam Marko što ste izdvojili vreme da napišete komentar o Vašoj poseti našem restoranu. Drago nam je da ste uživali i da je sve bilo u redu.

Očekujemo Vas ponovo.

Srdačan pozdrav, Amici Tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Amici Pizzeria gledali su i

Amici Pizzeria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!