“Odlicna usluga i preukusna hrana.”
Komentar o hotelu Amici Pizzeria

Amici Pizzeria
Kuhinje: italijanska
Pogodno za: živopisni pogled
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 23. mart 2021.

Ljubazno osoblje, odlicni kuvari, preukusna hrana i nemam gorusicu posle nje sto je jako vazno! BRAVO BRAVO BRAVO

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku Branka_putuje

Komentar je napisan: 27. septembar 2020.

Usluga u objektu je dobra, osoblje je ljubazno i uvek spremno da pomogne. Higijena u objektu je na visokom nivou. Hrana je veoma ukusna, a porcije su odgovarajuće veličine. Restoran je za svaku preporuku.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku ZAndjelkovic
Komentar je napisan: 21. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična usluga, prijatni konobari, prostor ima odličnu klimatizaciju, porcije su veće pa smo nas dvoje podelili picu! Imaju i fantastično dodatke u osnovnoj usluzi, maslinovo ulje sa ljutom paprikom! Tiramisu odličan! Fenomenalno! Pica je bila sočna, tanko testo i kvalitetni sastojci! Svaka preporuka!
Doćićemo opet!

Hvala korisniku martaasanin
Komentar je napisan: 11. januar 2020.

Hrana, usluga, atmosfera kao da smo u Italiji...sve je kako treba. Bilo nas je sedmoro i svi su bili zadovoljni. Cene nisu niske, ali je kvalitetan adekvatan. Što se mene tiče 4.5/5.

Hvala korisniku Miloš B
Komentar je napisan: 9. januar 2020.

Osoblje ljubazno i prijatno, spremno da pomogne i posavetuje.
Pica je bila kvalitetna, dobro pečena, testo hrskavo. Grčka salata kvalitetna i od svežih sastojaka i u januaru mesecu. Muzika odlična. Cene na gornjoj granici za ovu vrstu hrane. Ne bi trebalo da se povećavaju.
Jedina, ali velika mana - loša ventilacija. Restoran je bio skoro prazan, a vazduh ustajao. Dovoljan je bio jedan par pušača da se sve zadimi i postane vrlo neprijatno za ručavanje. Verovatno neću više dolaziti dok se ne zabrani pušenje unutar restorana.

Hvala korisniku LolaBeograd

Putnici koji su gledali informacije o mestu Amici Pizzeria gledali su i

Amici Pizzeria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!