Tripadvisor
Prijemno sanduče

“Restran nacionalne kuhinje”
Komentar o hotelu Stara Hercegovina

Stara Hercegovina
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, ručak, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 30. decembar 2019.

Poznati beogradski restoran sa dugogodisnjom tradicijom. Preporuka za kolenicu i cevape. Moze biti i bolji izbor piva

Hvala korisniku marko1976mare

Komentar je napisan: 21. oktobar 2019.

Veceras smo posetili restoran gde smo jeli jedno od poznatih jela koje je posluzeno hladno i meso nije bilo sveze. Racun smo platili. Naravno dali smo komentar da je hrana bajata, mlad konobar je 3x ponudio nesto u zamenu. Menadzer se ponasao jako neljubazno nikada vise tamo

The manager behaviour is very bad. What a terrible approach towards guests

1  Hvala korisniku igalopromet i
Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ресторан Стара Херцеговина је стари ресторан са традиционалном српском кухињом... јела су укусна, амбијент је старински са мотивима из Херцеговине... свима бих препоручио да дођу у овај ресторан и уживају у традиционалним српским јелима...

Hvala korisniku NenadC980
Komentar je napisan: 11. jul 2019.

Od restorana u koji sam najvise voleo da dovodim prijatelje iz inostranstva doslo je do toga da ga zaobilazim u najsirem luku.Neljubazno osoblje zamrznuto na nivou usluge iz Banje Koviljace '73, hladne supe pune ulja za koje te jos ubedjuju da bas takve treba da budu i kako su oduvek takve, rostilj mlak,paprika skandalozna, brizle nemaju iako su uredno na jelovniku a kad ih imaju ukus im je kao istrosenom pirotskom opanku..za osmeh su verovatno nekad, negde culi,a mozda na TVu i videli.
Porazavajuce za takav lokal i takvu tradiciju.
Komsiluk ali nazalost za zaobilazenje dok sve ne promene!!

4  Hvala korisniku MarkoS2087
Komentar je napisan: 10. jul 2019.

Po mom misljenju jedan od najboljih restorana kod nas. Hrana je super, atmosfera je super. Najveca primedba koju imam je cekanje. Konobari cesto izbegavaju da dodju kod tebe pa moras da ih bas zoves i onda jos cekas hranu. Svakako hrana je prelepa.

Hvala korisniku andrejjovanovicc

Putnici koji su gledali informacije o mestu Stara Hercegovina gledali su i

Stara Hercegovina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!